Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ferfiak ti milyen viragot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak ti milyen viragot szoktatok vinni egy holgynek, illetve holgyek ti milyen viragot szoktatok kapni?

Figyelt kérdés
az a helyzet,hogy a viragcsokorral 1 orat kene utaznom. illetve a holgy meg tobb orat utazna vele.. melyik virag birja ki? tapasztalat? illetve a csajok milyem viragnak orulnenek? strapabirobb kene,hogy megmaradjon olyan szep mint amikor veszem.

2014. szept. 3. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Vörös rózsát szeretem, és az orchideát.

21/L

2014. szept. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez függ a virágüzlettől és attól is, h a virágok mennyire frissek. Van, h egy rózsa nekem 3 napig is szép színekben pompázott és csak a 4.-5. napon kezdett csak hervadni. Amúgy a virágválasztás attól függ, h milyen kapcsolatban álltok a lánnyal, vagy milyen célból találkoztok! :)
2014. szept. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hat most meg semmi komoly nincs. viszont nagyon kotodunk egymashoz. ilyen "nagyonimadlak" virag lenne :))
2014. szept. 3. 18:43
 4/5 anonim ***** válasza:
az utazas miatt szerintem orhideat vegyel, 1 szalat es dobozban legyen, olyan kis viztaralyba szoktak a szarat beletenni. a rozsa nem birja az utazast par ora mulva hervad, max. ha megerkezik akkor sok vizbe kell tenni felszivja magat es ujra szep lesz..
2014. szept. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A cserepes biztos kibírná a vonatozást!
2014. szept. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!