Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan győzzem le a gátlásaimat?

Extrabab kérdése:

Hogyan győzzem le a gátlásaimat?

Figyelt kérdés
Nem vagyok tul szociális ember. Általában kerülöm az embereket, csak mert iskolás koromba mindig én voltam az új gyerek, a béna luzer >< ezért folyton baszogattak. És most minimálisan félek kapcsolatokat kialakítani :) . Arra gondoltam hogy valami őnképző, önbizalom fejlesztő, oktatást bemerjek-e válallni? Ha igen milyet? Illetve a nudista közösségek/helyek látogatása is segithet a gátlások legyürésében?

2014. dec. 23. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:

nincs szükség ilyenre :D

elég ha eljársz emberek közé, próbálsz ismerkedni, élvezed a hobbidat, sportolsz, stb... sok erőt lehet ezekből meríteni :)


hosszú folyamat ez mindenképp... ez van :/

hol laksz amúgy? nekem is szükségem lenne ilyenre, jó lenne egy társ hozzá :D

2014. dec. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Esztergom mellet :D de most ha időm fogja engedni 2-3 havonta talán pest, utobbi 1-2 évbe miotta ugy igazán szingli vagyok kocsmákba járok a haverokal, de utobbi félévbe sikerült odáig eljutnom hogy nemet tudok mondani a piának :) max 1 sör, de azt be is tartom. Ugy igazán turázni járkálnék, de csak 1 olyan barátom van szinte aki jönne is :S és am te? :) F/L mert én fiú és 20 :D ><
2014. dec. 24. 18:19
 3/4 A kérdező kommentje:
Szia Esztergom mellet és férfi vagyok , kérdés hogy te meg hova? :D Mert mondtad hogy neked is kéne 1 ilyen társ ><.
2014. dec. 24. 18:58
 4/4 A kérdező kommentje:
na bakker ez privátba ment volna x'D
2014. dec. 24. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!