Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nesze neked fiú-lány barátság!...

Nesze neked fiú-lány barátság! Mit akarhat?

Figyelt kérdés

Lehet rossz kategóriába írok..de a történetem:

Van egy fiú, egy idős velem. Most 9.esek vagyunk. A fiút először 4-es koromban láttam, mikor első látásra szerelem tört ki belőlem. Ez igazán az utóbbi egy évbe kezdett kibontakozni. Egy hülye facebook kiírás következtében kezdtünk el beszélgetni először. Már az első pillanattól kezdve úgy írogattunk egymásnak mint akik 1000 éve ismerik egymást. Napokon keresztül üzengettünk megállás nélkül egymásnak. Ám egy napon összevesztünk..egy fiú (haver) barátom miatt aki belekavart mindenbe és elmondta neki, hogy mit érzek iránta. Elkezdett bunkó stílussal beszélni velem (akibe beleszerettem). Itt be is fejeztük a barátságot és úgy mindent. Körülbelül egy, másfél hónap elteltével írt egy hosszú bocsánatkérő levelet. Persze én azonnal mindent félredobva megbocsátottam és újra kezdődött a facebook-haver barátság....ez hozta ki fél évre rá a következő és utolsó veszekedést. Azt mondta hogy nem érti miért van az, hogy úgy beszélünk mint akik ezer éve ismerik egymást, de nem. Soha életbe nem beszéltünk egymással személyesen, pedig mindössze 5 km-re lakunk egymástól. Ez szilveszter estéjén volt. Zokogtam minden este..egészen februárig, amikor a kamaszságom fájdalmas csábítására a legjobb barátnőmmel buliztunk és sokat ittunk. Mindennek hatására írtam neki egy olyan üzenetet, mibe leírtam hogy nem véletlen hogy úgy beszélgettünk mint a legjobb barátok és hogy akkor miért nem tett az ellen hogy jobbn megismerjük egymást..személyesen. Csak ezt nem ilyen szépen fogalmaztam. Nem válaszolt semmit erre... már 2 hónapja nem beszéltünk egy árva szót sem. Az utcán se köszöntünk egymásnak. Erre tegnap egy jobbra sikerült képet raktam fel magamról instagramra és belájkolta...Mit akar ezzel? csak szivat? vagy mi?



2014. ápr. 22. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg hiányoznak neki a beszélgetéseitek, de nem akar többet ennél. Mivel egy idő után mindig kibukik, hogy te többet érzel, ő visszavonulót fúj. Döntsd el, hogy tudsz-e a barátja lenni. Ha nem, akkor inkább hagyd őt addig.
2014. ápr. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és ha csak belájkolta a képet és nem lép? akkor mit tegyek?
2014. ápr. 22. 21:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Tudja, h holt reszegen irtad neki azt az uzenetet? Szerintem irj ra.:/ ez a legtobb amit tehetsz. Ha ezt nem, talan soha tobbe nem beszeltek.

Azert sok sikert!

2014. ápr. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen :)

100% hogy tudja mert pár betűt becsúsztattam mikor írtam :S

és bocsánatkérően írjak rá vagy hogy?

2014. ápr. 22. 22:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Csajok, nemkell mindent túlbonyolítani. Ha lájkolt valamit, azt azt jelenti, hogy tetszik neki az a valami, nem többet :)
2014. ápr. 23. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!