Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ez jó ötlet? Ő...

Szerintetek ez jó ötlet? Ő mit tud majd itt csinálni?

Figyelt kérdés

Mivel én szeretem az állatokat és a növényeket (de itthon csak 30%-ba teljesül ez a kifejezés), ezért elhatározta apum (persze én egyből beleegyeztem), hogy az egyik gyermekkori barátjával megbeszéli, hogy én elmegyek hozzájuk a falura, egy hétre (Falun sok állat *~* és veteményes *.*)és majd egy hét múlva az ők lányuk jön hozzánk a városba. Ez szép és jó, csak itt mit tudna csinálni az aki jön? Én általában a gép előtt ülök és Photoshoppolok meg Paint Tool Sai-ozok meg sokszor fórumokat is lesek, de ő majd mit csinál itt? Én ott az állatokkal leszek az 100%, de őt sajnálnám, ha unná magát. Igaz, ez csak nyáron lenne, de jó volna eldönteni az addigi tehendőket. Amúgy én akkor 14 éves leszek, és aki jön 13 éves.

Ja, senkit ne tévesszem meg a "gyermekkori barátja" kifejezés. Tartsák a kapcsolatot, a katonaságot is együtt vészelték át, és keresztszülők is.

Na, szerintetek mit csinálhat itt majd a lány?


2014. dec. 27. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet strandra menni, moziba, vadasparkba, de lehet, hogy neki a PS lesz érdekes. De megmutathatod a környék nevezetességeit is. Sok mindent lehet csinálni.
2014. dec. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mondjuk nyáron nem a gép előtt kell gubbasztani, hanem ezer program van amit lehetne a szabadban csinálni.

- kirándulni

- strand

- múzeumok látogatása

- gellérthegyi séta

- túrázások, akár barlangtúra

- Margitszigeti séte

- állatkert

- vidámpark,

- cirkusz


nagyon sok dolgot lehet csinálni..

2014. dec. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

A séta jó ötlet, van is egy hely, ahova ketten is elmehetnénk. És egy hétvégén talán barlangászni is tudnánk, de persze csak szülőkkel. Mozi csak 28 km-re van, és vidámpark sajnos 50 km-re. Úgyszintén nincs a közelbe múzeum, állatkert vagy cirkusz. :( kisvárosba élek.

De a többi jó, köszi :-)

2014. dec. 28. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!