Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tehetnék? (Hosszú)

Mit tehetnék? (Hosszú)

Figyelt kérdés

Na, az a helyzet, hogy van egy fiú barátom, aki tudom, hogy szerelmes volt belém, és még most is tetszem neki. Barátok lettünk, mert így alakult. Nagyon kedvelem, de nem tudnék rá úgy tekinteni, mint a pasimra, mert nem vonzódom hozzá. A gondom az, hogy egyszer beszélgettünk, és elmondtam neki, én egyáltalán nem akarok kapcsolatot senkivel sem, ami igaz is volt három hónapja, amikor mondtam neki, de most már kicsit vágyom rá, hogy legyen valakim. Hogy mi a gond? Ez a fiú úgy gondolja, hogy ha megtudja, készen állok egy kapcsolatra, akkor azt hiszi, ő állt sorba, ezért vele fogok össze jönni, de ez nem így működik... Sokszor szeretne velem lenni, és sok időt töltöttünk együtt az elmúlt időben, de így hiába megyek el bárhová is, egyetlen fiú sem akar velem ismerkedni, ha jön velem, mint a puli kutya a pásztorral. Eléggé rám van tapadva, és én kedvelem, de nem akarom megbántani azzal, hogy vannak bulik, ahova nem kísérhet el, mert szeretnék pasizni is, és ő is csajozhatna... Mit mondhatnék neki?

Én 18l ő pedig 19f



2014. dec. 29. 10:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt, hogy neked csak a külső számít... Lépjen tovább és jobban jár.
2014. dec. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A fiú sok másik lánynak bejön, mert magas és sportos. -,- Gyagyás válaszoló...
2014. dec. 29. 12:04
 3/3 anonim válasza:

Sziaa!:)Én ugyanebben a helyzetben vagyok, csak kicsit fiatalabb vagyok, de attól még átérzem a helyzetet!

Eleinte én is bírtam a srácot, de mára már addig fajult, hogy rosszul vagyok attól is,ha csak rá gondolok...Ha fontos neked ennek a srácnak a barátsága, akkor mindenképpen beszéljél vele erről. Mondjuk én nem ismerem, ezért nem tudom, hogyan reagálna, ha odaállnál elé és elmondanád ezt neki. Az "én példányom" egy bunkó paraszt akivel ezeket nem lehet megbeszélni, ezért én egyszerűen semmibe vettem, miután megmondtam neki az őszintét, hogy megfulladok tőle és elegem van abból, ahogyan viselkedik. Megsértődött, a szemembe nem nézett amíg beszéltünk. De ez most mindegy is, bocsi..:D

Szóval ha fontos a barátsága akkor beszéljél vele erről minél hamarabb, mert ha mástól tudja meg, az egészből egy hatalmas félreértés lesz és ha kitör a perpatvar akkor csak rosszabb lesz! Mond meg neki az őszintét, hogy te nagyon szereted, mint barátot, de szeretnél egy kis teret kapni, mert sokszor kellemetlen neked ez az egész helyzet.

Ha pedig nem fontos(amit a leírásod alapján egyébként nem gondolok) akkor egy ideig legyél más vele és mikor majd észreveszi, akkor beszélj vele róla, de ha nagyon nyomul akkor ne finoman!

Egy a lényeg! Mindig legyél őszinte, mert előbb utóbb ha nem vagy az csak baj lesz

2014. dec. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!