Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Melyik a jobb döntés?

Melyik a jobb döntés?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm,5 éve legjobb barátomként nézek rá... sajnos tisztában vagyok vele,hogy a modora kissé fölényeskedő...Kifejteném:Ha kap valamit és elújságolja,akkor én nagyon tudok neki örülni!Vele együtt... Viszont ha én szeretnék közölni vele egy hasonlót,lerendezi annyival,hogy: Az jó... Ami még inkább zavar,hogy én mindent megosztok vele,ha jobb cuccaim vannak mint neki és ezért szomorú MINDIG adok belőle neki. Persze ha ő kap valamit akkor egyenesen lenéz engem..de valahogy már nem tudok nélküle meglenni,mivel olyan nekem mint a testvérem. Most békültünk ki egy hosszas ,,nem szólunk egymáshoz" dologból. Mit tegyek? Szerintetek mutassak neki ,,példát" azzal,hogy én kedves vagyok vele és mindent megosztok vele,vagy pedig mutassam meg neki hogy igenis ne nézzen le?

Amúgy egy 12 éves lány vagyok. A barátnőm 13 éves. Előre is köszi nektek!!!



2014. dec. 30. 00:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Ő ilyen, tippre inkább kihasználja a kedvességed, bár nem tudom milyen pontosan a kapcsolatotok. Elképzelhető, hogy később is ilyen marad, nevelés, érettség kérdése is. Ha zavar, természetesen mondd meg neki kulturáltan. Ha emiatt besértődik, semmibe néz, akkor messze van a baráttól.
2014. dec. 30. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ahányszor elkezdi kezdj el nevetni rajta. Fel fogja idegesíteni és befejezi.
2014. dec. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én nem reagálok a viselkedésére,hanem eltűröm.Bár az első válaszadónak üzenném,hogy valóban megjegyezték már mások is,hogy elég gyerekes a viselkedése. Közölni nem tudnám vele,mert nem változna semmi,sajnos már próbáltam... szépen szólva le sem tojta...neki az úgy jó.
2014. dec. 30. 15:42
 4/4 A kérdező kommentje:

Nos,megpróbáltam beszélni vele... A reakciója egyszerűen SZÁNALMAS! Csak úgy letagadja... Szinte egy beszéddel készültem neki... Kb 5 percig tartottam a szónoklatot,aztán meg összevonta a szemöldökét és mint aki hülyének néz:. Nem is! Te miről beszélsz?

Roppantul felidegesített...


Hogyan tovább? :(

2015. jan. 19. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!