Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Melyik lenne jobb döntés?

Melyik lenne jobb döntés?

Figyelt kérdés
A legjobb barátom (21/L) szakított a pasijával és én mellette álltam és segítettem mindenben és vígasztaltam, de egy kis félreértésen összevesztünk és ő nagyon durván kiakadt rám és megszakított velem minden kapcsolatot, később megtudtam haveromtól hogy a legnyomósabb oka az volt hogy emlékeztetem az ex-ére de hiányzok neki és meg is próbált kapcsolatba lépni velem de elutasítottam és nem tudom eldönteni hogy okozok neki nagyobb fájdalmat, ha mellette vagyok de az ex-ére emlékeztetem vagy elutasítom és ezzel okozok neki fájdalmat... engem csak az érdekel hogy boldog legyen (17/F)

2014. júl. 15. 01:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem azt kellene tenned,hogy beszéld meg vele ezt az egészet!A kommunikáció a legjobb eszköz arra,hogy megértesd a szándékaidat a másikkal,és az álláspontodat.

Elmondhatod neki,hogy te nem akarod,hogy rólad az exére emlékezzen,és hogy te támogatni szeretnéd őt most!

2014. júl. 15. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen: Kommunikáció. Másrészt pedig ne akarj helyette dönteni.
2014. júl. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, megpróbálom vele megbeszélni
2014. júl. 15. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!