Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek melyik barátommal...

Szerintetek melyik barátommal kéne szilvesztereznem?

Figyelt kérdés

Van egy régi barátnőm, 5 éve mindig együtt vagyunk szilveszterkor. Viszont az utóbbi fél évben megromlott a kapcsolatunk, és nem miattam. Én ugyanúgy gyakran kerestem őt, hívtam, hogy találkozzunk, de mindig azt mondta, hogy nem ér rá. Ha végre megbeszéltünk valamit, akkor is egy csomószor lemondta. De a szilveszternél mindig is egyértelmű volt, hogy együtt töltjük. Az ő baráti körével lennénk, akiket én is ismerek ugyan, de nekem nem a barátaim.

Viszont egy másik nagyon jó barátom is hívott. Szívesebben lennék vele, mert ő keres engem, gyakran találkozunk a hétköznapokban is, nemcsak ilyen nagy buliknál jutok eszébe. Igazából meg is ígértem neki, hogy idén vele leszek. Csak nem tudom, hogy mondjam meg a másik barátnőmnek. Szerintetek szemét vagyok, ha nem vele leszek? Végül is neki úgyis ott lesz a többi barátja is, szóval nem egyedül lesz.



2014. dec. 30. 21:18
 1/1 anonim válasza:
Szerintem,ha csak ilyenkor jut eszébe a barátnődnek,hogy együtt kell lennetek (+az ő barátai),akkor már inkább megéri a barátoddal.(talán még a barátnőd rádöbben,hogy hanyagolt téged)Egyp. szerintem nem lenne szemétség,inkább az a szemétség,hogy a barátnődnek csak ilyenkor fontos,hogy együtt legyetek,ráadásul még csak nem is kettesben lennétek.
2014. dec. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!