Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintem nem becsülnek meg a...

Szerintem nem becsülnek meg a barátaim. Mit tegyek? 15/L.

Figyelt kérdés
Na szóval van sok barátnőm de csak egy legjobb van. Szinte egész nap vele vagyok és én bármit megtennék érte. Ha bármikor baja van máris megyek segíteni. Ha rossz kedve van akkor én egyből azon agyalok hogy vidíthatnám fel. De fordítva én nem érzem ezt. Én mindig csak vele akarok lenni ő viszont azt akarja pl. hogy másokat is hívjak meg a házunkba filmezni, mert úgy sokkal jobb, mint csak velem kettesben. Ez nekem egyébként nagyon rosszul esik. De mindig ez van mindenkivel. Szerintem az a baj, hogy túl könnyen adom magam. Elsőnek mindenki kedves meg minden, de miután már tudják, hogy én mindig ott leszek nekik simán leráznak. Mit csináljak, hogy az emberek megbecsüljenek?

2014. dec. 24. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
19%
Nem lehetséges hogy a barátnőd vonzódik hozzád szexuálisan ezért nem szeretne veled kettesben lenni?
2014. dec. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ŐŐŐ, nem hinném. Szerintem csak unja a társaságomat. :/
2014. dec. 24. 19:11
 3/7 anonim ***** válasza:

"Én mindig csak vele akarok lenni ő viszont azt akarja pl. hogy másokat is hívjak meg a házunkba filmezni, mert úgy sokkal jobb, mint csak velem kettesben."


Szerintem nem föltétlenül normális amit csinálsz, legalább is benned is látok hibát.


Túl rámenős vagy, teljesen bele vagy bolondulva, csak vele akarsz lenni, ez így nem normális, rendesen féltékeny vagy másokra.

Tök normális, hogy az ő életében nem csak te vagy jelen, hanem több barátjával is tartani , ápolni akarja a kapcsolatot.

Az , hogy a te házadba akar másokat meghívni, kicsit tapintatlan, mert ott ugye nem ő dönt, de alapvetően magával az elvvel semmi baj!


És ez nem föltétlenül megbecsülés kérdése. Egyáltalán, mit értesz megbecsülés alatt?

Miért kéne annyira megbecsülni, mit tettél érte, megmentetted az életét, vagy mi?


Meg hogy jön ez össze? Attól, hogy másokkal is akar barátkozni, nem csak te jelented számára a világot, attól már egyből nem vagy megbecsülve?

Akkor éreznéd magad megbecsülve, ha mindenkit kizárna az életéből, és csak te léteznél?

Mit akarsz, vegyen feleségül?


Sőt, tovább megyek, még azt is simán elképzelem, hogy ő is, mások is pont azért akarnak mindenképpen másokat is bevonni a barátságba, mert nagyon is érzik, hogy ki akarod őket sajátítani, birtokolni akarod őket, és ez egyáltalán nem tetszik nekik.


Mit csinálj, hogy megbecsüljenek?

Tiszteld meg őket azzal, hogy figyelembe veszed az akaratukat, hogy mással is barátkozni akarnak, és ne sajátítsd ki őket.

2014. dec. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#2 Tudom, hogy egy "kicsit" ragszkodó vagyok, de mit tehetnék? Ilyen vagyok és kész, ezen hogy változtassak?
2014. dec. 24. 19:27
 5/7 anonim ***** válasza:

Majd megszokod...

Ilyenek az emberek! :(

29/F

2014. dec. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Ilyen vagyok és kész,"


Ja, hát akkor meg ennyi...

Akkor az emberek meg ilyenek lesznek veled szemben, és kész.


Megváltozni egyébként tudatosan tudnál, figyelve önmagad, a gondolataidat, a reakcióidat, stb, és kijavítva azokat a dolgokat, amik a túlzott ragaszkodást jelentik.


Ez egyébként nem egy haszontalan dolog, mert nemsokára már férfiakkal is komolyabban fogsz foglalkozni, és kb a világon nincs az a férfi aki ez elviselné.

2014. dec. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hát igen, nem akarok bunkø lenni de lehet, hogy mar idegesítő vagy. Nekem is volt legjobb barátom, de egy idő után már idegesítően "nyomult" rám konkrétan alig tudtam másokkal beszélgetni mert féltékenykedett aztán sajnos én voltam vele bunkó mert ezt először nem láttam meg szóval szerintem változtass
2014. dec. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!