Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van ez? Mit tehetnék...

Miért van ez? Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

Bárkivel ismerkedünk, új emberek, a fiúk mindig a barátnőimet szúrják ki maguknak, és rajtam keresztül próbálnak közelebb kerülni hozzájuk. Ez nyilván jó taktika a részükről, hiszen ki ismerhetné őket jobban a legjobb barátnőjüknél, viszont nekem nagyon rosszul esik, hogy az olyan srácok is, akik esetleg nekem (is) bejönnek, a barátnőim után kajtatnak. Pedig szerintem én sem vagyok olyan csúnya, van rajtam egy kis felesleg, de nem vagyok kövér. Persze a barátnőim sokkal vonzóbbak, mert alacsonyabbak is nálam (én sem vagyok olyan hatalmas, 168 cm csak), és ki ne szeretné a pici lányokat, az egyikük ráadásul tényleg nagyon csinos, és nagyobb az önbizalmuk (pont a pozitív visszajelzések miatt). Én viszont egy aránylag csendes, komolyabb lány vagyok, nehezen nyílok meg, és kicsi is az önbizalmam. Viszont bárki srác, akivel eddig beszéltem erről azt mondta, hogy én vagyok az egyik legjobb fej, legrendesebb ember, akit ismer. Mégis a barátnőimre hajtanak. Csomószor ilyenkor egyébként velem egyáltalán nem foglalkoznak azok a srácok, még emberként sem, szóval igazából elég tapintatlan az egész tőlük.


Nyilván nem az ő hibájuk, de ilyenkor elég mérges vagyok a lányokra... Vagyis nem mérges, csak irigylem őket, hogy ilyen könnyen "hódítanak".


Van, aki hasonló helyzetben van? Tudnátok esetleg segíteni, hogy hogyan léphetnék ki ebből a "körből", és ne engem használjanak ismerkedésre?


Köszönöm a segítséget!

18/L



2015. jan. 3. 00:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy cipőben járunk :(

De segíteni nem tudok, még én sem találtam megoldást erre a problámára

2015. jan. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ugyan ez van fordítva is. A Lányok által rendesnek meg normálisnak mondott, tartott pasik maradnak a barátzónába. Hozzám is jöttek anno a haverok által megszívatott, megalázott, kirúgott csajok panaszkodni, mert én voltam számukra a jó fiú ,de ezen kívül semmi másra nem kellettem nekik. Akkor! :D
2015. jan. 3. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!