Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Én kombinálom túl, vagy...

Én kombinálom túl, vagy tényleg nem nagyon "kedvel"?

Figyelt kérdés

15/F vagyok.

Nagyon magányos vagyok. Szeptemberben kezdtem a középiskolát, szóval reménykedtem, hátha jobb és több barátom lesz itt, mint általánosban volt.


Van 2 olyan gyerek, akit tényleg barátomnak nevezhetek.

Az egyiket viszont gyakran nem tudom hova tenni..


Ő olyan "mindenkivel jóban vagyok" gyerek.

Szóval, vicces, jófej és kezdeményező.


De gyakran úgy érzem unalmasnak gondol.

Tehát, ha egy padon ülünk 99%, hogy nem velem kezd el hülyéskedni, hanem a másik mellette ülővel, kérdezek tőle valamit facebookon sokáig nem válaszol, vagy csak egyszavas választ.

Szeptember-október elején kb. mindig velem beszélgetett, azóta, ahogy ismeri meg a többieket, egyre kevesebbet van "velem".


De ami érdekes, hogy amikor kettesben vagyunk, kb. mindenkiről tud alkotni negatív véleményt, szóval elmondja őszintén, hogy kiről mit gondol, többek közt rólam is.


Nos, ez szép és jó, de nem tudom, hogy ezeket csak nekem mondja el, vagy mindenkit kibeszél?



Szóval van az osztályban 2 nagymenő gyerek, velük szokott mostanában lógni. Tök poén, hogy kb. egésznap velük van, de múltkor is beszélgettünk, azt mondta, hogy ők jófejek, de nem lehet velük beszélgetni normálisan, nem úgy mint velem.


Ez a mondat jelenthetné azt is, hogy nem kedveli őket, engem meg nagyon, de mégis velük van kb. egész nap.



Túlságosan féltékeny vagyok?

Mivel nagyon magányos vagyok, így nem szeretném őt is "elveszíteni".


Elég b__zisan hangozhatott néhol a szöveg, nem úgy akartam.


2015. jan. 4. 16:21
 1/3 anonim válasza:
Szerintem a haverod/mert nem barát/ahogy írod is,-mindenkivel igyekszik jóba lenni.Egy picit benne van az is hogy rangsort állít fel magában,és talán te kicsit hátrébb szorultál."Jófej"akar maradni,és ezért barátkozik másokkal akik szintén "jófej"-ek.Próbálj meg nyitottabb lenni,15évesen nem kell elkeseredni a magány miatt.Próbálj azonos érdeklődési körű csoportokat keresni.Pl ha a számítógép érdekel,jelentkezz egy hasonlő fakultatív csoportba stb.Nem vagy te rossz arc,csak esetleg nem vagy az a bandázós típus.Ez akár előnyös is lehet később.
2015. jan. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Èn azt gondolom, hogyha valaki kibeszèl neked valakit, az mással is megteszi, csak rólad. Ès ennek a fiúnak szerintem a viselkedèse arra vall, hogy beilleszkedjen, ès megalapozza a társaságait\barátságait

(az elkozetkezendő 4\5 èvre). De te se ragaszkodj hozzá! Keress te is barátokat, menj szórakozni, vagy járj el sportolni. Lègy felszabadultabb, ès lazább. 10000000-ból egy, hogy rögtön megtalálod a BARÁTSÁGOT. Azt a szövetsèget, amely egy èletre szól. Ismètlem. Ne ragaszkodj hozzá :)

2015. jan. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Manó9919 ***** válasza:
A srác benned bízik meg a legjobban és ha őszinte akkor kérdezd meg tőle hogy ki a legjobb barátod és szerintem téged fog mondani.
2015. jan. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!