Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha szerelmes vagyok egy...

Ha szerelmes vagyok egy lányba, hogy mondjam el neki hogy kedvelem? De nem akarom hogy visszasüljön (pl. :nem kedvel, . Ilyenek) hogy mondjam el "finoman"?

Figyelt kérdés
előre is köszi
2014. nov. 13. 22:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Állj, hány éves vagy?

Mármint hogy gondolod hogy ne legyen az hogy nem kedvel? Nem gondolhatod, hogy mert te most szerelmes vagy belé, ezért neki is muszáj lesz valahogy belerázódnia.

Odamész hozzá, esetleg ha zavar hogy társaságban vagytok akkor elhívod sétálni vagy egy kávéra. És akkor elmondod hogy szerelmes vagy belé. Ilyen egyszerű.

2014. nov. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
13 vagyok és úgy értem hogy van az hogyha kedvel, de van olyan is hogy látni se akar. és ha pont kifogom hogy látni se akar.?
2014. nov. 14. 07:24
 3/3 Manó9919 ***** válasza:
Azt amit az első válaszoló móndott az teljesen jó... de van egy undorítóbb, gyávább megoldás amit nem is ajánlok de ha nincs más akkor ott van a FaceBook:(
2015. jan. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!