Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiú és lány között miért nem...

Fiú és lány között miért nem lehet barátság?

Figyelt kérdés
Azok, akik azt mondják, hogy fiú és lány között nem lehet barátság miért mondják? Milyen indokuk - indokotok - van rá? Sokan csak mondják, hogy nem lehet, de alátámasztani és megmagyarázni nem tudják. Miért nem hisznek - hisztek - benne? Tisztelet a kivételnek!!

2015. jan. 5. 16:59
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Lehet, csak nagyon ritka.
2015. jan. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
Nekem vannak nagyon jó fiú barátaim. Sőt, olyan barátom is van, akivel több, mint 10 éve barátok vagyunk és mindig számíthattam rá, ő is rám. Sose volt köztünk több barátságnál, nem is akartuk, hogy legyen. Szóval szerintem fiú és lány között is lehet barátság. Ismerek olyat is, akik 13 éve barátok.
2015. jan. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
60%
én is azt hittem hogy van mert 9 éven keresztül barátok voltunk egy fiúval aztán kiderült, hogy ő többet akar viszont én nem. Már 5 éve nem hallottam felőle 19/l
2015. jan. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti: egyetértek, és még 5-ször ennyit :)
2015. jan. 5. 19:54
 15/32 anonim ***** válasza:
szerintem lehet, de előbb utóbb az egyik félnek elkezd tetszeni valamilyen szinten a másik. ez az élet rendje.
2015. jan. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim válasza:
Lehet!!! Ha valamelyik fél randa :D
2015. jan. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Nekem van fiú barátom, és nem is én vagyok az egyetlen lány barátja. És nekem is volt már más fiú barátom rajta kívül. Ez a vita sokszor elindult már itt is, az osztályomban is, és én végül arra a következtetésre jutottam, hogy van, aki erre hajlamos, van, aki nem. Aki nem, az nehezen is hiszi el. Pl. egy fiúsabb lánynak ez könnyen megy. Engem például a saját volt osztályomban a lányok idegesítettek, mert mind nyafogós volt. (Nem minden lány ilyen, csak ők ilyenek voltak.) De például egyik legjobb barátnőm elég félénk, nehezen barátkozik, és fiúkhoz nem tud hozzászólni, nagyon zavarba jön. Na, ő például, ha egy fiúra gondol, biztos, hogy fel sem merül benne a barátkozás. de ha egy nő nagyon szeret pasizni, és a másik véglet, akkor ő sem hiszem, hogy barátként nézne egy fiúra. Ez beállítottság kérdése.
2015. jan. 6. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Egyébként talán én vagyok válogatós, de az nekem a vonzódáshoz kevés, hogy jól néz ki, és a barátom. Ahhoz több kell, hogy beleszeressek.
2015. jan. 6. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 Szibiusz válasza:
Én csak azt írhatom,hogy három év barátság után máshogy kezdtem rá nézni.Félve bár,de nagy eltökéltség mellett megkértem a kezét és sikerült igent mondott,pedig előttem volt pár jó pasi az életében.Ez is csak úgy történt,hogy pár hónapig nem volt barátnőm,mert a tanulás és a munka kitöltötte minden időmet.
2015. jan. 6. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim válasza:
Miért ne lehetne?nekem van négy nagyon jó lány barátom...
2015. jan. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!