Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiú és lány között miért nem...

Fiú és lány között miért nem lehet barátság?

Figyelt kérdés
Azok, akik azt mondják, hogy fiú és lány között nem lehet barátság miért mondják? Milyen indokuk - indokotok - van rá? Sokan csak mondják, hogy nem lehet, de alátámasztani és megmagyarázni nem tudják. Miért nem hisznek - hisztek - benne? Tisztelet a kivételnek!!

2015. jan. 5. 16:59
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

nekem vannak fiú barátaim, nem olyan sok, de vannak. a barátomnak is vannak nőnemű barátai.

egyszerűen van, akihez az ember nem vonzódik, de mégis szimpatikus. ennyi.

2015. jan. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 Annavagyokxd válasza:

Szerintem lehet fiú lány barátság :)

Nekem is van egy fiú legjobb barátom.

De attól függ mijen a személyiségetek

Remélem tudtam segíteni :)

2015. jan. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 lakatos kriszti96 válasza:
szerintem egy darabig működik a barátság.. de aztán az egyik fél többet fog érezni a másik iránt.. :)
2015. jan. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet csak barátság férfi és nő között, ha szexuálisan nincs egyikük részéről sem vonzódás a másik irányában.


(Példa: van nőbarátom, akit bottal nem piszkálnék, mert annyira csúnyának látom szexvonzalom szempontból, de emberileg viszont nagyon tisztelem, kedvelem, szeretem.)

2015. jan. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 worthless_life válasza:
93%

Barátság nincs, csak érdektársak vannak.

Szerelem sincs, csak érdekkapcsolatok vannak.

Pénz, pénz, pénz.

Na jó, fiú-lány barátság létezhet, de csak rövid időre:

ezt hívják szexnek.

előbb vagy utóbb rájöttök erre ti is.

Üdv a 21. században, amikorra az emberiség erkölcsi szemszögből nézve, megérett a pusztulásra.

2015. nov. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

Utolsó: a nevedből és kommentedből látom, hogy sok a negatív gondolatod. én egyáltalán nem vagyok egy idealista álmodozó, de nem szeretem, amikor arról próbálnak meggyőzni, hogy valami, amit naponta csinálok, nem létezik.



"Azoknak, akik szerint valami lehetetlen, nem kéne folyton megzavarniuk azokat, akik épp csinálják." /George Bernard Shaw/

2015. nov. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Attól, mert mondjuk van 1-2 kivétel még nem kell rögtön elájulni.

Most ha valaki úgy mond fiú és lány barátok mennyi az esély, hogy ez működni fog? 2%, 5%? Alig van rá esély, de nyilván 7 milliárd emberből biztosan van 1-2 akinél működik, fura is lenne ha nem.

2015. nov. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Én kissé meg vagyok lepődve a válaszokon. Azért annál sokkal több kell, hogy valakibe beleszeressek, mint ami egy barátsághoz kell. Pl. nem bírom a hanyag embereket, de barátságon belül elfogadom. Párnak már nem választanám. Mi mindenkihez vonzódni kezdetek, aki jól néz ki és szimpatikus?
2015. nov. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim válasza:
mért ne lehetne? Nekem lassan két éve van egy lány barátom nagyon jól kijövünk (persze vannak veszekedések, de nem vészes)szóval szerintem lehet...
2015. nov. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Hat en nemhiszem. Csak figyelj egy kicsit jobban mindenukre es vedd eszre a nyilvanvalot...
2016. ápr. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!