Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Értelmes emberekkel ismerkedné...

Értelmes emberekkel ismerkednék barátság érdekében. Lenne itt hozzá megfelelő?

Figyelt kérdés
Pár adat, amelyek lehetnek kizáró okok: 20 éves férfi vagyok, budapesti, balliberális, ateista.
2015. jan. 6. 13:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
35%
ha az az ateista nem lenne, szivesen írnék . :)
2015. jan. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%
You must be fun at parties!
2015. jan. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, nekem írhatsz.
2015. jan. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nekem is.
2015. jan. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
Írhatsz nekem is.
2015. jan. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatnál.
2015. márc. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
62%
Most a politikai meg vallási nézeted miért fontos egy barátsághoz vagy ismerkedéshez amúgy..? Ahhoz csakis a személyiséged a fontos, én pl. a barátaimmal nem vitatkozom politikán és nem is szakítok meg egy barátságot, mert ő esetleg másra szavaz. Ezen kívül nem is tudsz másról beszélni??
2015. márc. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

Ezek a dolgok már alapból sok dolgot elárulnak az emberről. Az ilyen liberális nézetű emberek általában sokkal fogékonyabbak az új dolgokra, a személy szabadságát helyezik előtérbe. Ugye a konzervatív oldal meg pont a hagyományokon, hagyományos értékrenden alapul. Ezek a dolgok az élet minden területére kihatnak.

Az ateista emberek pedig nagy általánosságban tudományosabb beállítottságúak.

Én is balliberális vagyok, ezen belül szociáldemokrata nézeteket vallok, és ugyan nem ateista, hanem agnosztikus.


http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__67235..


Itt írtam magamról, ha gondolod írj.

2015. ápr. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én inkább szociáldemokratának szoktam mondani magam és ateistának, amúgy 24/F és pesti vagyok, de számomra is meglepő, hogy ezekkel a paraméterekkel keresel barátot. Amíg kulturáltan folyik a vita szeretek vitázni jobboldali haverjaimmal a bevándorlókról, az állam szerepéről vagy a vallás fontosságáról.
2015. aug. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
velem.
2015. aug. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!