Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szimpatikus egy srác a buszon,...

Szimpatikus egy srác a buszon, hogy szólítsam meg?

Figyelt kérdés

Van egy fiú a buszon,aki elég szimpatikus nekem,de egy kicsit félénknek tűnik,meg a külsejéből adódóan olyannak,aki nem áll szóba mindenkivel,és én szerintem a személyiségemmel hódítok jobban

Szóval,én megakarom szólítani,de nem tudom mit mondjak,úgy hogy ne égjek be előtte,meg ne is nézzen furcsának,aki csak úgy leszólít egy jöttmentet a buszon...

Mit mondjak neki?

16/L



2015. jan. 6. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Hidd el, attól, hogy köszönsz neki, nem fog furcsának nézni...Főleg ha normális. Nekem van barátnőm, 23 éves vagyok és nem is olyan régen egy 19 éves lány ült oda hozzám a vonaton. Jól esett, ha még nem is lehet semmi köztünk. Odamész hozzá/vagy ülsz. Köszönsz neki és mondod, hogy szimpatikusnak találod, régóta figyeled és gyűjtötted a bátorságot. Utána pedig menni fog minden:)
2015. jan. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ooo...köszi ez elég jó,még esetleg valaki,tud ajánlani valamit? :) Köszi!
2015. jan. 6. 20:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Hova valósi vagy? Első tényleg elmondta a lényeget. Odamész, elmondod, hogy nem akarsz nagyon rámenős lenni, de úgy érzed így a legtisztább, ha elmondod, hogy szeretnél tőle valamit stb. Nem kell rágörcsölni, nem fogja leharapni a fejed, és még bunkó elutasítást sem fogsz kapni.
2015. jan. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

egyszerűen menj oda és mondd meg neki, hogy, hogy szimpatikusnak tartod, ha nem zajos a busz, beszélgessetek, kérdezd meg merre megy, ismerd meg a jellemét, érdeklődését, és semmiképp se felejtsd el a telefonszámát elkérni.

a facebookot emg hanyagold, abból max koculás lesz és ellaposodik. legaláb is 90%

2015. jan. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp menj oda hozzá, ha nem is jön össze, te legalább megpróbáltad. :) Ha ismered is az illetőt, valami kamu szöveggel is oda mehetsz, legyél rafinált :P egy pár perces beszélgetésből úgyis leesik hogy őt is érdekled-e :)
2015. jan. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szólítsd meg nyugodtam, szerintem bármiről tudnátok beszélgetni. Már ha köszönsz neki, és valami témát megpróbálsz feldobni, megismerkedni vele, szinte biztos, hogy nem fog elutasítani.

Amúgy hány km-es, és mennyi idő az utazás? Mert ha még hosszú is az út, akkor meg főleg ellehet beszélgetni az időt.

2015. jan. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!