Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek jó ötlet felkeresn...

Szerintetek jó ötlet felkeresni régi barátokat?

Figyelt kérdés

Szóval...mostanában nagyon magam alatt vagyok. A barátaim akikkel lógtam kiderült hogy nem is olyan jó barátok, csalódtam bennük és már nem tudom elképzelni hogy újra jóban legyünk. Őket egyébként középsuliból ismerem. Voltak ugye régi barátok akiket nagyon szerettem (általános suliból) és még 9. osztályban találkoztunk de aztán mindenki ment a "maga útjára" így szépen lassan véget értek, de nem vesztünk össze vagy ilyesmi csak úgymond elfelejtődött...Arra gondoltam jó lenne megint össze futni, írnék 1-2 embernek facebookon de az is megfordult a fejemben, hogy mindenkinek megvan a baráti köre és hogy hülye ötlet ez.

Magányos vagyok nincs párom sem, a munkámat nagyon szeretem de olyan hogy egyedül dolgozom így itt sem tudok ismerkedni, eljárni egyedül nehéz rávenni magamat. Nem vagyok zárkózott típus de annyira nagyon nyitott sem.Nem igazán tudom mit csináljak, szerintetek? Köszönöm, hogy elolvastad!



2015. jan. 6. 23:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ez a problémám. Főleg az utolsó pár sor.


Én ráírtam egy-két emberre akit kizártam régebben az életemből. Hát nem nagyon akarnak semmit már. De legalább ezt is tudom, és nem kattogok rajta.


Úgyhogy új emberekkel ismerkedem. Van amikor tovább kell lépni. Én mondjuk megpróbálnám a helyedben, sok mindent nem veszíthetsz, hátha összejön.

2015. jan. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%

Szerintem a régi baratok fel keresése nagyon jó ötlet, csak ajánlani tudom, teljesen fel tud olyankor az ember szabadulni megbeszélni a régi dolgokat.. stbb

Jó fog tennni sok szerencsét

2015. jan. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, azt hiszem megpróbálom hátha jól sül el :)
2015. jan. 7. 00:02
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az elmúlt pár évben én is találkoztam pár régebbi baráttal, akikkel még így-úgy tartottuk a kapcsolatot (köszöntések ünnepekkor), de már évek óta nem találkoztunk. Így szerintem simán vágj bele. Volt olyan, akivel nagyon más irányba változtunk, és nem döcögött úgy a beszélgetés, mint kellett volna, de olyan is, akivel mintha sose lett volna az a szünet, (Nála mondjuk a távolság volt a fő ok) és tényleg fesztelenül tudtunk beszélni bármiről.
2015. jan. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen jó ötlet. Kitalálsz hozzá valami körítést pl: eszedbe jutott egy régi történet, amit együtt csináltatok és megkérdezed, hogy mi a helyzet velük. :D Ennyire egyszerű, főleg ilyen helyzetben.
2015. jan. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nyugodtan felkeresheted, aztán lesz, ami lesz.

Nekem pl az egyikkel jóban voltunk egy ideig, aztán elkopott a dolog, de a másikkal, hála Istennek, nagyon jól alakult, bevont a baráti társaságába, egy csomó közös programot csináltunk velük. Mindig hoznak be új embereket.

Közben pedig keress újakat is, mondjuk egy új hobbival.

2015. jan. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Írjál nekik nyugodtan, veszteni valód nincsen
2015. jan. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagy az esély, hogy nem ott folytatódik a történet, ahol abbamaradt. Nyiss feléjük és nyiss új emberek irányába is. Én is így teszek
2015. jan. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van pozitív és negatív tapasztalatom is ezzel.


Én is kerestem fel egy régi barátnőt akivel annó áltiba abba maradt a barátság,meg úgy minden,mert kiment külföldre dolgozni és tanulni.Nem sok ideje volt. Felkerestem.Tök jó volt a régi dolgokról beszélgeti,elleni,találkozni és gondoltam,hogy lehet még egy esély ennek évek után. Viszont ismét eltűnt,találkozót nem bírunk megbeszélni,meg már több mint egy hónapja nem is beszéltem vele.Ez is közre játszott,hogy abba hagytam vele a barátságot.


Akkor volt szintén akiket felkerestem gimis osztályból.Ők le se szartak,pedig olyan emberekkel beszélgettem akikkel a gimibe nagyon jóba voltam,buliztunk is együtt stb. De ők nem akarnak már semmit.Persze vissza kérdeztek mi van velem stb.De egyik se mondta,hogy üljünk be vhova,találkozzunk stb


Legjobb barátnőm is mesélte,hogy régen nagyon sok barátja,barátnője volt és kezdi őket felkeresni ismét,de már szarnak rá.


Szóval egy próbát megér veszteni valód nincsen.Csak akkor se lepődj meg,hogy nem úgy sül el a dolog.

2015. jan. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mit dolgozol?
2015. jan. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!