Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljunk a barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljunk a barátnőmmel az első 1 éves találkozó fordulónkon?

Figyelt kérdés

szóval ez nem oylan időpont, amikor összejöttünk, hanem pont 1 éve találkoztunk, csodás nap volt mert egész este együtt voltunk :') és és tudnátok ötleteket hogy mit csináljun? jön be éjszakára, de mindenki itthon lesz meg nem is lesz végülis olyan sokáig

16 évesek vagyunk :o meg 9 hónaposak :') valami KIS ajándék esetleg? olyanra gondoltam amibe bele lehet vésni vagy írni a dátumunkat, tényleg valami kis apróság



2014. júl. 20. 17:01
 1/2 anonim válasza:

Szia,


Készültek képek? (ebből lehet egy montázst csinálni)

Ha igen:::

Képszerkesztőben, (Vagy inkább wordben) csinálsz egy montázst, és a közepébe

Kontrasztos színnel (Sztem fehér vagy fekete) belírod hogy 1 éve találkoztunk, ezután valami romantikus szöveg. És kinyomtatod. ráragasztod 2 oldalúval valami keményebb lapra és odaadod neki.

Vagy kinyomtatod a képeket és megcsinálod ugyanezt csak kézzel.

Ha nem:::

Rajzolj valamit ami azzal a nappal összeköthető, írsz rá valami romantikus szöveget. Kidíszíted és kész.

Sok sikert, jó munkát!

2014. júl. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az az igazság hogy elkéstem ezzel a kérdéssel xd aznap írtam ki és most olvastam el, sebaj, végül faragtam neki egy szivet amibe belevéstem a dátumot, és azért voltam elkésve ezzel az egésszel mert nemtudom, nem szoktak ilyenre emlékezni az emberek és úgy nem is nagyon készültem rá :o de elmentnk arra a helyre és "romantikáztunk" :') jó volt, viszont az ötlet a későbbiekben jól jöhet, köszönöm! :D
2014. júl. 22. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!