Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van, hogy korombeli...

Miért van, hogy korombeli srácoknak sose jövök be? (többi lent)

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és szinte csak 16-19 éves srácoknak tetszem.Néhány kortársam csúfol azért,mert olyan alakom van amilyen,míg a nagyobbak pont hogy dícsérik.Tudom,hogy érettebb vagyok a koromnál,de akkor is.Van egy ilyen korszaka a kamaszoknak ahol mindenért csúfolódnak ami nem igaz?

2015. jan. 8. 22:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajna a gúnyolódás a kamaszkor velejárója. Mindenki átesik rajta.

Ezekből a kölykökből lesznek azok a felnőttek, akik a munkahelyükön is csak büdösítik a levegőt és keverik a sz..t hacsak nem nő be a fejük lágya.

Ezt túl kell élni úgy, hogy rájuk se hederítesz. Ha nem kapnak visszajelzést és nem buli többé a piszkálódás abba hagyják.

Mellesleg szerintem irigyek...az ilyen kis csajok többségének bejönnek a nagyobb srácok mert a saját korosztályukat még nyálasnak tartják.

Tojd le őket. Ők sem tökéletesek. Tudod, akik elégedettek magukkal azok nem foglalkoznak mással. Belül valami náluk sem stimmelhet így másokon vezetik le a feszkót.

2015. jan. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Már nem azért, de megvan a véleményem azokról a 16-19 évesek fiúkról, akik a saját korosztálybeli lányok helyett inkább egy 13 éves lányt választanának (hacsak nem kamu, amit írtál). Undorító.


(Egyébként minden 13 éves lány érettebbnek gondolja magát a koránál..)


20/F

2015. jan. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A lányok testileg előbb érnek, mint a fiúk. Ha már van cicid, szőrösödsz esetleg, akkor igen, kiválthatsz a kortársaidból ilyen reakciókat, hogy csúfolnak érte. Jegyezd meg, hogy a saját testeden nincs mit szégyellned! Nehogy görnyedten járj, csak mert van cicid! Húzd ki magad, legyél büszke magadra, és ne érdekeljen mások véleménye. Tiszta legyél, ápold, és a saját adottságaidból hozd ki a legtöbbet, fogadd el és szeresd magad.


Ha külsőre érettebb vagy a korodnál, akkor érthető, hogy az idősebb fiúknak miért akad meg rajtad a szeme. Hízeleghet, ha ezt gondolják, és meg is mondják, de nagyon vigyázz, kivel, kikkel barátkozol. Ők már más korosztály, másért is bókolhatnak, nem csak a két szép szemedért. Ugye érted, mit akarok mondani? :)

2015. jan. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!