Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan mondjam elnekik, hogy...

Hogyan mondjam elnekik, hogy elfogok költözni?

Figyelt kérdés
A szüleim válnak én anyámmal megyek, a házat elakarják adni és én és anyám másik városba költöznénk (rosszabb esetben külföldre) sok barátnőm van (köztük bff is) akiket nem akarok itthagyni..... hogy mondjam elnekik, hogy valószínű, hoby elköltözök? Ma már majdnem sírtam is (a vállásra és a költözésre gondolva) megis kérdezték, hoy mina baj de én mondtam, hogy semmi... egyik barátnőm azért majdnem sírt, mert elmentem 1 hétre külföldre... mindennap szomorú vagyok néha még a síró görcs is rám tör, nem akarok költözni mittegyek? :(

2015. jan. 9. 18:06
 1/2 anonim válasza:
Minden embert érzékenyen érint ha a szüleik válnak,sőt neked ebben az esetben a költözés is szóba jött.Biztosan el fogtok költözni?Mondd meg anyudnak,hogy neked is nagyon sok fontos ember van,akitől nagyon nehéz lenne megválnod,és hogy nagyon szereted meg minden,de téged az is nagyon rosszul érintett hogy elválnak apuddal,nem akarsz még több embert elveszíteni főleg a legjobb barátnőidet.De ha mégis elköltöznétek,akkor a barátnőiddel ne az utolsó pillanatban közöld.Nekik is olyan nehéz lesz mint neked.És addig amíg el nem költöztök addig minél több időt tölts velük.
2015. jan. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Ha mar idősebb lennel, akkor maradhatnal Mo-n az egyik rokonoknál, vagy bérelhetnetek neked egy kis lakást, Vagy mi van a kolival?!

2015. jan. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!