Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyire jellemző, hogy a...

Mennyire jellemző, hogy a legjobb barátok egy idő után egymásba szeretnek? Fiú-lány barátság esetén.

Figyelt kérdés
Ha tudtok ilyen történeteket kérlek írjátok meg.
2015. jan. 10. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Túl sok tv-t nézel, nem jellemző.
2015. jan. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok, de még sosem szerettem bele lánybarátomba. Fordtíva már történt több esetben is, hogy egy lány, akivel pár hónapja voltunk baráti viszonyban, belém szeretett. Ugyanakkor az igazság az, hogy mindkettő az elejétől fogva se mint barát tekintett rám, emiatt sokszor elég rosszul jöttek ki az MSN-es/Facebook-os beszélgetéseink (mert én pl. az egyiknek elmondtam, hogy járnék a barátnőjével)...
2015. jan. 11. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ők vallották be neked, hogy többet éreznek vagy te jöttél rá? Hogy derült ki és utána barátok tudtatok maradni vagy ezzel vége is lett a barátságotoknak?
2015. jan. 11. 17:07
 4/4 anonim ***** válasza:

Ők vallották be. Az előbbivel (Az MSN-es) összejöttünk, 2 évig együtt voltunk. Maga a kapcsolat jó volt, bár utólag belegondolva, lehet, hogy a barátság extrákkal jobb lett volna.


A másik (a Facebook-os) lány eleinte tetszett ugyan, de miután megismertem, érthetetlen okokból elkezdte hanyagolni a fogmosást, ráadásul nem is volt egy túl okos lány. Én úriember módjára azért mondtam neki, hogy a barátság működhet, de nagyon nyomult, így végül töröltem őt Facebook-ról és nem adok esélyt neki, hogy tartsa velem a kapcsolatot.

2015. jan. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!