Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Baj van segítség A barátnőmnek...

Baj van segítség A barátnőmnek nagy problémái vannak az egyik az, hogy nem tud aludni csak 2 órát/nap. Akármennyire is akar. A másik, hogy néz és elkezd sirni és nincs rá ok?

Figyelt kérdés

Amugy kedves és szép lány nem jön ki jól a szüleivel van hogy napokig nem eszik mert nem éhes ??

pls csak értelmes válaszokat ijatok ?



2014. nov. 20. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez valami pszichés dolog. Stressz, depresszió...?


"van hogy napokig nem eszik mert nem éhes" Van, amikor sokat stresszelek, szétvet az ideg (mostanában ez sokszor van, mert persze a baj csőstől jön) akkor én is alig eszem, szinte semmit. Azt a keveset is csak azért, mert ha teljesen üresek a beleim, iszonyatosan fájnak :( De egyébként én sem vagyok éhes, pedig normál esetben nagyétkű vagyok.


És ilyen stresszes időszakokban én sem alszom jól. Éjszaka többször felkelek, visszaaludni nem tudok, ha mégis, akkor rosszat álmodom, rángatózok, akkor a Férjem felkelt, akkor megint alig tudok visszaaludni és így tovább, végig az éjszakán...

2014. nov. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És az a durva, hogy 15 éves. És kb 2 éve nem alszik csak napi pár órát max 3
2014. nov. 20. 20:14
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
mindenképpen szakembert kellene felkeresni. főleg ennyi idősen!
2014. nov. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Szakember segítségét kéne kérni. Nekem is ugyan ez a bajom ,amit leírtál. Esetleg nem tud átköltözni hozzád? Ilyenkor jót tesz a környezetváltozás. Nekem az segített valamennyit . Meg próbáld meg támogatni ,amiben csak tudod , és szeresd ! :)
2014. nov. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!