Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit gondoltok miért vagyok...

Mit gondoltok miért vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Igazából soha nem voltak nagyon barátaim, de mára már dumálni sem tudok senkivel. Magántanuló lettem, a suliban nem tudok ismeretséget kötni. Nem járok sehova, mert nincs pénz rá, egyedül könyvtárba, de oda nagyképü majmok járnak, meg miről beszélhetnénk? Eléggé visszahúzódó vagyok, nem kezdeményezek igazán és nem akarok hülyének tűnni. Ráadásul még barátom sem volt, akárhányszor meglátok egy sulis bagázs vagy szerelmespárt összeszorul a gyomrom az irigységtől. Nem tehetek róla, magányos vagyok! Senki sem foglalkozik velem, még neten sem. Hogyan küzdhetném le? Sok itthon a gond, nem tudnék bevezetni senkit az életembe, de ez sokszor nem elég.

16/L



2015. jan. 12. 21:58
 1/4 jackson666 ***** válasza:
Ne aggódj idővel minden megoldódik társkeresőn online keress magadnak egy barátot találkozzatok és rendben jön lassan az életed.
2015. jan. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szerintem se aggodj, a korosztalyod amugy is eleg szavahihetetlen.. te erett lany leszel, mert megedz az egyedullet. Turelem! :) ha az felpezsditene a mindennapjaid, estenkent menj ra egy tarskeresore, persze kep nelkul, es hozd izgalomba magad valakivel. Nem ciki.

20/L

2015. jan. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
én is így vagyok vele de szerintem te kezdeményezz
2015. jan. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes lenne kipróbálnid a levelezést valakivel nekem legalábbis bejött :)


17/F

2015. jan. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!