Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy lehetek ennyire szerencsé...

Hogy lehetek ennyire szerencsétlen? Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Volt egy nagy jó baráti társaságom, de nem olyan rég beszabadult egy szarkeverő. Tudja hogy mivel jól néz ki ezért minden fiú azt csinálja ami mond, és ezt ki is használta. Elkezdett mindenkinek hazudozni, mindenkivel kavarni, míg el nem érte hogy a legjobb barátomat kiutálják a közösségből. Hozzám is jött, és mondta a magáét, de én inkább kiálltam a legjobb barátom mellett. Aztán mivel én az utálandó személyt védtem engem is megutáltak, de nem érdekelt, mert ott volt a legjobb barátom. Aztán később derült ki, hogy ő visszanyalta magát és most segít engem utálni. Hatalmasat csalódtam benne. Ő volt az az egy barátom, akiben a végletekig megbíztam. Most ilyenkor mit csináljak? Én szúrtam el valahol?

15/F


2013. aug. 9. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Minden "barátod" szépen kimutatta a foga fehérét. Ezek nem barátok, te kiálltál a legjobb barátod mellett, és ő mégis hátbaszúrt. Ne akarj ezek után kibékülni velük, hisz látod egy olyan lánnyal barátkoznak, aki csak hazudozik, a régi barátokat pedig eldobják. Keress másokat!
2013. aug. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szánalmasak! Hagy utáljanak, te keress magadnak új barátokat, nem érdemlik meg a társaságod ezek után.
2013. aug. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Fogadd őszinte sajnálatomat, mert te nem ezt érdemelted volna.

A "legjobb barátod" tettére nem látok elfogadható magyarázatot, ezért én biztosan megválnék tőle mihamarabb.A többi emberről a baráti társaságodban inkább nem beszélek.


DE bárhogyan is döntesz az ominózus legjobb barátról, előtte mindenképpen beszéld meg vele a dolgot.Mondj el neki mindent, amit érzel és gondolsz róla, és fejts ki neki a véleményed az esetről.Én rákérdeznék a tettének miértjére is, de csak puszta kíváncsiságból.

Tehát bármit is teszel, beszélj ezzel az emberrel alaposan.Ha nem maradnak kérdések, egyszerűbb megválni tőle.Nem marad lelkifurdalás sem utána.

2013. aug. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Azokkal akiket érdemesnek tartassz rá, ülj le, kettesben minegyikkel és beszéld meg a dolgot. Az állitólagos "szerkeverővel" is próbáld 4 szem közt megoldani a helyzetet. Hátha csak te láttál valamit rosszul!

Nem állitom,hogy nincs igazad, de ilyen esetben, amikor régi barátságokról van szó, magunkal kell kezdeni a változtatást

2013. aug. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ne csatlakozz baráti társaságba. Azt javaslom hogy keress hozzád hasonló típusú ember(eke)t és vele barátkozz a baráti társaság meg majd kialakul. Ja és sokkal jobb egy olyan barát aki nem annyira populáris személy mert ott nagy esélye van hogy ez megismétlődjön
2013. aug. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!