Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak? Mit kellene...

Mit csináljak? Mit kellene tennem hogy ne alázz?

Figyelt kérdés
Az osztályban nincsen kifejezett barátnőm, inkább úgy vegyülök, elvagyok. Van 2 csaj (az egyikkel régen jóba voltam, de mindig irigy volt rám, (bár őszintén nem tudom mért) és már régóta nem beszélünk meg minden, de ő folyamatosan piszkál, csak mert nekem nincs műszempillám meg 6 kg smink az arcomon.. Hanem inkább természetes vagyok, de átlagos.. És csak ezt utálja bennem.. És nem hagy békén, kajával dobál meg radírral meg kutyának nevez meg csicskának, nyomoréknak, persze nem foglalkozok vele, mert ennyire buta és nem pazarlom rá az energiám, és mikor mert teli dobálta kajával a hajam, szólok neki hogy hagyja abba stb stb és akkor elkezdi nekem eljátszani a hülyét hogy nem is ő volt és mit nézek rá meg hogy ennyire fogyatékos vagyok mikor nem ő volt! De ott van előtte a kaja amivel dobál.. Na mindegy szóval ilyenkor hogyan állítsam le? Hogyan mutassam meg hogy ezt nem csinálhatja és mit tegyek hogy véglegesen abba hagyja? Azért elég megalázó... köszönöm előre is:)
2015. jan. 13. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem verd fejbe egy székkel kb 160 ezerszer. Amúgy a rejtett erőforrás ivadéka?
2015. jan. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De most komolyan... Még én érzem magam szarul...
2015. jan. 13. 19:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért egy nyugisabb pillanatban valahogy esetleg megkérdezhetnéd tőle, hogy régen jóban voltatok, mitől változott ez meg, miért kezdett el utálni, valamivel megbántottad-e. Az ilyesmi szövegtől kicsit meghökkennek. De ha terel, meg utána is csak dobál, meg buzerál, hát én pofán b*sznám egy könyvvel és kitépném az összes haját. Ezek után már csak békén hagyna.

Nyilván azért csinálja, mert látja, hogy nincs semmi komolyabb következménye, ha szólsz neki, hogy hagyja abba, arról te is látod hogy édeskevés.

2015. jan. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én vetettem véget a barátságunknak mert megbántott, ezen kívül olyan dolgokat csinált és akart belevinni, amit nem éppen egy gyereknek kell......... Aztán mondtam hogy elég volt... szóval Én semmivel nem bántottam meg :"DDD Csak mint írtam, féltékeny arra hogy szerinte ha nem sminkelem magam agyon akkor is szebb vagyok nála (tök átlagos vagyok, nem szép) és őt ez zavarja :DDD De már fél éve pontosan... És tényleg annyira buta és mindenkit hülyének néz.. Hát.. _Na mindegy csak nem tudom mit kéne tennem ilyenkor hogy hagyja abba...
2015. jan. 13. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!