Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan legyen netes/skypos...

Tapicuki kérdése:

Hogyan legyen netes/skypos barátom?

Figyelt kérdés

A barátnőmnek van 6 skypos barátja/barátnője. Nekem nincs egy sem, pedig én is játszom multiplayer játékokat... Hogy tudnék találni egy barátot? Igazi, személyes barátaim vannak, de jobb lenne ha mondjuk egy suli után beszélhetnék vele. Nem kell hogy magyar legyen angol is lehet, csak valaki. :/ Akinek van ilyen ismerőse, az tudna mondani ötleteket, hogy mit csináljak jobban/ ti hogy találkoztatok?

15/L



2015. jan. 14. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
írj ki ide egy kérdést és lesz 20+ barátkérelmed:D 16f
2015. jan. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A játékban ismerkedhetsz is, onnan könnyű szerezni. Csak az elején ne áruld el, hogy lány vagy szerintem, ne amiatt akarjon veled barátkozni. :)
2015. jan. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat! :)

Ès pl. a Lol, és az Aura kingdom az jó játék erre?

Vagy probaljak ki egy másikat?

2015. jan. 15. 06:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Rengeteg helyen lehet! Én a külföldi levelező- és chatpartnereimmel főleg ezeken a helyeken ismerkedtem meg: Tumblr, Omegle és Instagram. De van egy jó oldal, InterPals a neve, oda konkrétan azért lehet regisztrálni, hogy külföldi levelezőpajtikat találhass. :)
2015. jan. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!