Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Muszáj kibeszéljem a barátaima...

Muszáj kibeszéljem a barátaimat ahhoz, hogy megkönnyebbüljek. Hogyan szokjak le erről?

Figyelt kérdés

Eléggé konfliktuskerülő vagyok, segítőkész és jóindulatú. Vagyis annak tűnök. Valójában ahhoz, hogy ezt fenntartsam kényszeresen kibeszélem a barátaim idegesítő szokásait. Attól nem kell félnem, hogy visszahallják, csak már engem zavar, hogy ilyen vagyok. Nem akarom többé kibeszélni őket. Szerintetek hogyan csináljam?


21/L



2015. jan. 15. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk nekik mondd meg, vagy írd meg nekik levélben hogy mit gondolsz valójában, de nem szemrehányó módon.
2015. jan. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem igazán esik le nekik, mikor célozgatok. Pedig a hozzáállásomból abszolút le lehet szűrni a véleményem.

De igazad van, meg kéne nekik mondjam konkrétan.

2015. jan. 15. 19:08
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Pont olyan vagyok mint te, konfliktuskerülő.Én is időnként elmondok pár problémát legjobb barátnőmről. Általában a húgomnak mondom,mert ő tényleg semmit se mond vissza.Meg nem is szoktak találkozni.Viszont nekem esik rosszul,hogy pár dolgot elmondok.Igaz nagyon titkos,személyes dolgot nem. Csak néhány idegesítő szokását,viselkedését.Meg,hogy ő mindig ezt azt mondja,de nem jön össze neki stb


Én is elmondom barátnőmnek a problémákat.Barátságunk elején annyira nem mertem,de most már olyan szoros kapcsolat van köztünk,hogy bármit a szemébe mondok.De ettől függetlenül jól esik kiadni másnak is,ha éppen bosszankodok vmin. Én még itt szoktam kérdést ki írni. Egy idegennek elmondani pár dolgot az is megkönnyebbülés.

De aki vmilyen szinten ismeri az meg is érti.


Szerintem annyira nem nagy gond, mert ha nem a legszemélyesebb,legtitkosabb dolgot mondod el akkor nincs mitől "féljél". Olyan problémát mondasz el amit más is észre vehet.


Ha van kedved beszélgethetünk hátha tudunk egymásnak segíteni.


22/L

2015. jan. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Próbálj túl lépni a dolgaikon!

Vagy tegyél úgy mintha nem lennének olyanok amilyenek...

Így nem lesz mit kibeszélned... :)

Hajrá...

2015. jan. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok amúgy. De szerintem az igaz barátnak képes vagy a szemébe mondani, hogy mi az, ami idegesít benne. Akik meg nem is igaz barátaid, azoknál nem kéne bűntudatod legyen, ha kibeszéled őket egy tényleg jó barátnak. Szerintem annyi a lényeg, hogy ne kavarj és tényleg soha ne jusson vissza hozzájuk.
2015. jan. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!