Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Én gondolom rosszul, vagy az...

Én gondolom rosszul, vagy az egyik barátnőm tényleg ostobaságot csinál?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz. Tehát...

A suliban egyik barátnőm még szeptemberben egy házibuliban "közelebb került" egy sráchoz (mind osztálytársak vagyunk). Nem jöttek össze, de azóta minden nap szünetekben egymást ölelgetik, néha 10 percen keresztül csak állnak ott úgy, egymást átölelve. Nem ez a gondom, szíve joga, kit ölelget. Eredetileg csak a barátok akartak lenni, merthogy a csaj szerint a srác túl nyálas és romantikus (hülyeségből írogattak egymásnak mindenféle szerelmes baromságot, hosszú sztori), a srácnak meg tetszett egy másik csaj (nem osztálytárs). Aztán egyik osztálykiránduláson pár osztálytárs, akik szerint nekik össze kéne jönniük, mert olyan "cukik", elkezdték nyaggatni a srácot, hogy ugyan minek neki a másik csaj, ha itt van a barátnőm. Erre az elgondolkozott, hogy esetleg még igazuk is lehet, és egyszer már csak ott tartott, hogy nem tud választani a két csaj közt (mi??? mindegy).

Eddig a barátnőm végig azt hangoztatta, hogy ő nem szereti a fiút, mert nyálas, nem érez úgy iránta, állandóan csak szidta a fiút a háta mögött, hogy gyáva, amiért nem dönt gyorsan, meg egyéb szavak, amik fennakadtak a trágárságszűrőn, stb. (mindennek elmondta, aminek csak lehet) .

Aztán múlt héten már ott tartott (a csaj), hogy ő mennyire össze akar vele jönni, és ha a srác bevallja neki, hogy szerelmes belé, ő boldogan omlik a fiú karjaiba :D

Nekem az a gondom, hogy a barátnőm ilyen hirtelen szeretett bele a srácba (oké, eddig is gondoltam, hogy tetszik neki, de akkor meg miért kellett állandóan megalázni a szegény gyereket a háta mögött, még ha én a szidásban egyet is értettem a barátnőmmel (milyen "szerelem" az, ahol az egyik fél csak hosszas győzködések árán gondolkozik el azon, hogy esetleg többet érez a másik iránt?)), és csakis azért akar vele összejönni, mert hízeleg neki, hogy a srác "szereti". És tudom, hogy fogják írni, ezért ezt megelőzve kijelentem, hogy igen, még kicsit irigy is vagyok, amiért a barátnőm tetszik valakinek, én meg nem.

De a lényeg, hogy már minden nap szinte csak erről szól, hogy ők összejönnek-e vagy sem, pedig a leírtak alapján szerintem átjön, hogy ez nem lenne egy normális kapcsolat, még akkor is, ha csak tiniszerelem. Tehát, tudna valaki tanácsot adni, hogyan tudnám kíméletesen közölni a barátnőmmel, milyen ostobaságot tesz, ha összejön a fiúval, és hogy kifejtsem véleményem, mely szerint ő sem túl korrekt, vagy én vagyok hülye, és ebből még életre szóló szerelem is lehet? :D

16/L

Elfogadom az "irigy kis ****" és hasonló jellegű hozzászólásokat, de csak kulturáltan megfogalmazva!



2015. jan. 15. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
én azt nem értem, h miért fontos az, h ez egy életre szóló szerelem legyen? hiszen tényleg csak tinik vagytok, meg amúgy is, szerintem ez a "tiniszerelem" szó nem nagyon állja meg a helyét, simán lehet, h boldogok lesznek együtt. elhiszem, h már nagyon unod ezt a témát, de ha végre történni fog valami, akkor újra mindenki visszakerül a régi kerékvágásban. én a te helyedben támogatnám a barátnőmet, és segítenék neki, hogy végre történjen is köztük a sráccal.
2015. jan. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

szerintem túlkomplikálod, illetve nagyon bele akarsz mászni az eseményekbe, amit nem lenne szabad

ez csak rájuk tartozik, ezért vagytok még ilyen kis faitalok, hogy kitapasztaljátok ezeket, ha összeillenek, akkor úgyis együtt maradnak, ha meg nem, akkor szét mennek, de mindketten tanulni fognak ebből

legyetek továbbra is barátnők, de ne szólj bele a kapcsolatukba

2015. jan. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem pedig 2 feltűnési viszketegséges tini.

Nem mások unszolására kell összejönni akárkivel. Mindketten élvezik, hogy ők vannak a középpontban, ha megfeledkeznétek róluk 1-2 napon belül minden eldőlne.

Utálom az ilyen GYP-s tiniket, pedig én is 16 vagyok.

2015. jan. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kulturáltan megfogalmazva irigy kis **** vagy.

Viccet félretéve, noha a magam részéről nem hiszek a tiniszerelemben, azt be kell ismerni, hogy a szívnek parancsolni nem lehet. Tehát, kérdező, az egyetlen üdvözítő, amit tehetsz, hogy drukkolsz nekik, és bízol benne, hogy sebek nélkül másznak ki ebből a kalamajkából.

2015. jan. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm!
2015. jan. 16. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!