Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Úgy gondolom, semmi értelme...

Úgy gondolom, semmi értelme nincs interneten barátkozni, találkozás nélkül, igazam van?

Figyelt kérdés

Régebben sokat próbálkoztam interneten barátkozni, de már kezd elmenni tőle a kedvem. Kezdem megunni, hogy interneten megismert emberek folyton kifogásokat találnak ki, hogy ezért meg azért nem érnek rá éppen, meg hogy mindegyik lesz*r igazából, fontos nem vagyok egyiknek se.

Úgy érzem, interneten nem lehet kialakítani normális emberi kapcsolatot, főleg ha esély sincs az élőbeli találkozásra. Hanem mindig csak jönnek a kifogások, és gyakran lehetetlen elérni a másikat.

Vagy csak én fogok ki ilyeneket, rosszakat mindig?


2014. jan. 18. 14:57
 1/10 anonim válasza:
és ha találkozol is velük végül kiderül, hogy milyen..ááááá..ne neten tényleg nem érdemes ismerkedni.
2014. jan. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Általában így van, bár nekem van 2 nagyon-nagyon jó barátom, akiket neten, a blogomon keresztül ismertem meg.

Ha nem találkozol a neten megismert emberekkel, akkor bizonyos kötődés soha nem alakul ki köztetek, így barátnak kvázi aligha hívhatjátok egymást. Van, hogy jól sül el, de általában ideiglenes ismeretségek ezek csak.

2014. jan. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Igen a neten elég nehéz barátokat találni.

Én már évek óta beszélgetek itt meg máshol is beszéltem de ideig óráig tartott a beszélgetés.

Van akivel egy évig beszéltem utána megszakadt a kapcsolat.

Az elején ugye napi szinten beszéltünk ezután csak heti utána havonta, Végezetül már nem is írt vissza :(

Egy idő után letöröltem őket mert minek vannak fent? De az életben sem könnyebb barátokat találni..

Sokszor hozott össze a sors kedvesnek tűnő emberekkel akik ezután becsaptak :(

2014. jan. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én mindig találtam barátokat, sőt, párkapcsolatot is a neten. Annyira azért nem lehetetlen, valószínű, te rontasz el valamit. Ne legyél erőszakos, mert nem biztos, hogy mindenki egyből vevő egy találkozóra, lehet, valakinek több idő kell. Én is ilyen vagyok.
2014. jan. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

eleve nem szabad foglalkozni olyanokkal akik nem a városban laknak (vagy nem hajlandók utazni, de úgyis ez a jellemzőbb).


tehát ha ismerkedni akarsz, jelöld meg hol laksz. egyébként nem lehetetlen, van egy rakás ilyen közösségi oldal. az más kérdés, hogy manapság az emberek 99%a hulladék.

2014. jan. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
De van értelme... Először bizonyosodj meg róla, hogy normális az illető és nem egy kamu profilról ír-e. Urána könnyű ismerkedni. Nem ismer, és idegeneknek könnyeebb elmondani a nyomasztó dolgokat :) szeri ntem.)
2014. jan. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne értelme? Értelmeset és jót beszélgetni lehet a neten keresztül is. Ha nem úgy tekintesz az internetes "barátaidra" mint valódi puszipajtásokra, akkor szerintem semmi probléma nem lehet ilyenből. Szórakozol a beszélgetés közben, más emberek véleményével ismerkedsz meg, néha röhögtök egyet és ennyi. Ennyi erővel nem érdemes a boltban sem illedelmesen és kedvesen köszönni az eladónak, mert úgysem lesz a barátod.
2014. jan. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szerintem meg van értelme még akkor is ha néha úgy látod, hogy nincs.Mindenképpen hasznos dolog az ilyesféle ismerkedés, de azért nem ártana vigyázni, bár ez attól is függ hogy milyen ember vagy stb:.
2014. jan. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Igen,semmi értelme valóban.A valóságban kell keresni az igazi barátokat.
2014. máj. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Na figyelj, én leírom az én tapasztalataimat:

Én neten megismeretem egy csomó velem egyidős lányt, és nagyon jól megvagyok velük, sőt már 5-tel biztos találkoztam élőbe is. Az egyikkel meg már 6x, és aludtam is náluk, és ő is aludt nálunk :) Pedig ő pesti én meg dél-békési :D Lehet nagyon jó barátokat is szerezni. Persze az az igazi, amikor van lehetőségetek legalább hetente találkozni, de évente 5x se olyan vészes. Én imádom az a hülyét! xD (ne értsd félre, én a fiúkra bukom xD)

És tudod mi a vicces? Az, hogy nem nagyon van bennünk közös. De már lassan 1,5 éve ismerjük egymást és még mindig jól megvagyunk, és tartjuk a kapcsolatot. ^^

Én azt gondolom, hogy te nem találtad meg még az 'igazit'. :D Sok sikert, ha akarsz még keresni :D

2015. ápr. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!