Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátnőnek számítanak azok,...

Barátnőnek számítanak azok, akik irigyek a boldogságomra és sikereimre?

Figyelt kérdés

Jól halad az életem, jó munkám van, diplomát szereztem, szépnek is tartanak, jó családból jöttem. Hármas csaj barátság van, ők sajnos nem ennyire szerencsések. Igazából csak az egyikőjükkel kapcsolatban van meg nagyon a kérdésemben feltett érzés bennem. Úgy érzem ha beszámolok neki a mindennapjaimról, hogy mi zajlik körülöttem csomószor csak a "pökhendi" reakciót kapok. Nem beszélhetek az álmaimról vagy a céljaimról, mert már nagyképű vagyok. Néha már félek elmesélni,hogy mit vettem tegnap, hol jártam, mert látom rajta "azt" az arckifejezést, hogy én megint nagyképűsködöm. Kínszenvedés volt látni az arcán amikor gratulálni próbált a sikeres államvizsgám és védésem utáni bulin.(Ő okj-t végzett, két évvel idősebb nálam, most fejezte be az első évét az egyetemen, saját maga fizeti a suliját)

Rosszul esik, mert én nem gondolom, hogy nagyképű lennék, úgy érzem bármit mondok, az a részéről annak minősül.

Mi lenne a megoldás?


2015. jan. 16. 14:53
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
28-as: ezzel alapvetően egyetértek, de csak az esetek csekély százalékában jelent ilyenkor gondot az, hogy a gólya hova pottyantotta az embert. Persze erre fogni sokkal könyebb, mint beismerni, hogy lustább, kényelmesebb vagy éppenséggek butább elérni azt, amit az irigyelt személy, és neki ezért nicns annyi (tök mindegy miből).
2015. jan. 17. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Kiegészíteném az előbbit: ez kb olyan, mint amikor a 100 kg-os nő irigykeve jegyzi meg a csinosra, hogy annak könnyű, mert jó géneket örökölt, ő meg vastag csontú, és örökölte ezt az alkatot. Közben meg minden este otthon ül a tv előtt édességet zabálva, összefal mindent, amíg a csinos lány napjainak szerves része a fitnessterem és nem a tv előtti zabálás. Azért valljuk be, elég sokszor előfordul ez a verzió...
2015. jan. 17. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!