Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan rázzam le a "barátnőmet"?

Hogyan rázzam le a "barátnőmet"?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam aki teljesen rám szált. Nem engedi hogy mással beszélgessek mert mindig odajön és belevág a szavamba! Főleg ha azzal beszélek aki neki tetszik. Követ mindenhova még a wc-re se tudok elmenni nélküle.

Hogyan tudnám lerázni?



2015. jan. 17. 10:40
 1/4 anonim válasza:
Légyszives hagyjál békén..
2015. jan. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%

"Rendkívül idegesít, hogy mindig mindenhova követsz, irritáló, ne foglalkozz velem".

Sajnos egyes esetekben a nyílt konfrontáció nem kerülhető el, bár tudom az emberek többsége tart ettől.

2015. jan. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ismerős érzés. Én utálok barátkozni, mégis, a klikk nélküli lányok állandóan velem akarnak jóban lenni.


Mostanában erre már valószínűleg rájöttek, mert már nem követnek megszállottan, de egy időben volt egy lány, aki másfél éven keresztül folyamatosan a nyakamon csüngött. Olyan ronda dolgokat mondtam neki, amilyeneket csak tudtam, de azt hitte, hogy csak hülyéskedek - mivel utálok trágárkodni, ezért a nem-trágár szitkozódásaim inkább viccesek voltak, mint gúnyosak. Nála csak az vált be, hogy interneten írtam neki hosszú és fárasztó elemzést arról, hogy miért nem akarok a barátja lenni. Utána lehiggadt, de akkor is állandóan követett, és ha másokkal beszéltem, akkor mindig hegyezte a fülét, és ha tudott, akkor beledumált valamit. De közvetlenül velem nem beszélt. Olyan elutasító voltam vele, amennyire csak lehetett, és messziről kerültem, aztán rákérdezett, hogy mi bajom van vele, megmondtam neki, hogy utálom és undorodom tőle. Utána már nem zaklatott.

__________


De ritkán fajult el ennyire a dolog, általában elegendő volt az, hogy elutasítóan viselkedtem, pl.: ha kérdez valamire valaki, akkor válaszolok, majd elfordulok tőle, és másra koncentrálok, nem nézek közvetlenül senki szemébe, ha valaki mondani akar valamit, úgy teszek, mintha aludnék vagy elmerültem volna a gondolataim között stb.

__________


Más megoldást én sem tudok mondani, minthogy nyíltan megmondod neki... Ha nem mered, akkor legalább interneten. Bár azt általában nem szokták szeretni, akkor talán megharagszik rád, és már csak azért is békén hagy, mert nem a szemébe mondtad.

2015. jan. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2015. jan. 17. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!