Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy fiú barátom, és nem...

Maja Mira kérdése:

Van egy fiú barátom, és nem tudom, hogy csak a barátom ként tekintek rá, vagy sem. De azt sem tudom, hogy ő minek tart engem. Ha valaki tid segíteni, kérem segítsen?

Figyelt kérdés
A legjobb barátom,és én is neki az egyik.Szoktunk csetelni,meg hasonlók.De nekem már az első pillanatban tetszett,de aztán nem most nem tudom.Ha nincs velem, mindig hiányzik.Amikor meglátom,annyira örülök,ha szamarú vagyok,észereveszi,és megnevettet.de különben nagyon beteg perverz viccekkel halmoz el (:DDDD)És láthatólag szívesen van velem.De van több lány barátja is.De egyedül én nem csikizem.De ha arról van szó,akkor soha nem tapiz le,és tud komoly is lenni velem.Meg mintha mindig örülne nekem.Pl.:csináltunk valamit,és egy osztálytársam (lány)oda jött,és elkeztünk hülyülni,amiből az lett,hogy ezt a fiút fogta és elkezdte irányítani a kezeit,amiket pont úgy csinált,mintha azt akakarná,hogy letapizzon.De ez a fiú belement és perverzen vigyorogva nyúlkált felém....és stb....(nem hagytam magam azért!)álmodtam is vele,de fogalmam sincs mit érez. ha házi kell,akkor mindig enegem hív.de nem csak akkor.Akkor is ha pl.:eltévedt.(korizni volt az osztály)

2015. jan. 17. 18:25
 1/1 anonim válasza:
Szinte ugyan ez van velem is, perverzkedett csak mi nem mindig törődünk egymással, és nekem is nagyon tetszett, annyira, hogy a legjobb barátnőmmel még a barátságunkat is tönkre tette. Azt mondom felejtsd el a fiút, én is ezt tettem. Nagy érvágás volt, de nagyon jó döntés. És ha fontos leszel a fiúnak úgy is keresni fog. Ha nem keres akkor nem vagy fontos neki és akadj le róla. Tőlem megkérdezte mi a bajom, és csak annyit mondtam nem akarok utánfutó lenni.
2015. jan. 18. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!