Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Melyik lenne a legjobb társker...

Melyik lenne a legjobb társkereső egy 20 éves lánynak, ahol az IQ szint nem minuszban van?

Figyelt kérdés
Ahol a korosztályomból is vannak értelmes emberek.
2015. jan. 16. 19:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Itt csak én vagyok sacc per kábé értelmes, szóval nem itt.
2015. jan. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
41%
Neked sehol mert csak lehúznád a szintet. :D
2015. jan. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Itt is lehet találni elvétve normális embereket..

Társkeresőn ? Szerintem mindegy, mindenhol vannak normálisak is meg agyhalottak is.

2015. jan. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Szerintem alapból társkeresőt csak az ilyen élettelenek használnak. Minek egy oldal, ha ott a világ, ahol kedvedre válogathatsz?
2015. jan. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ide a nagy többség (én is :D) trollkodni/szórakozni jár ide, sokan másnak adják ki magukat, mint akik valójában. Társkeresőn reményeim szerint alacsonyabb a trollarány :D
2015. jan. 16. 19:53
 6/17 anonim ***** válasza:
Társkeresőn is ugyan ez jellemző.. :D
2015. jan. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Szerintem az IQ szint nem azonos a valódi intelligenciával. Az elsőt pár teszt alapján mérik, az utóbbit pedig az életben felmerülő problémákhoz való hozzáállásból lehet leszűrni. Szerintem ne ismerkedj neten.
2015. jan. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Az interneten mindenhol találsz trollokot, teljesen mindegy melyik társkeresőre vagy fórumra mész.

Mindenhol ki lehet fogni normális embereket is és retardáltakat is.

Ugyanúgy kint az életben is. Csak kint azért jobban meg tudod figyelni az embereket, hogy milyenek.

2015. jan. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

utolsó, persze, de sajna az intelligenciát nem lehet sehogyan egyszerűen számokkal jellemezni :D

és kíváncsi lennék, te hány IQ80as intelligens embert ismersz. a kettő kötődik egymáshoz valamilyen szinten

2015. jan. 16. 19:58
 10/17 A kérdező kommentje:
bocsának, utolsó előttinek (7esnek) szólt a kommentem :)
2015. jan. 16. 19:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!