Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ismerősöktől,...

Szerintetek ismerősöktől, haveroktól kérhetek, hogy ajánljanak lányokat nekem ismerkedni? Meg segítsenek ilyenben?

Figyelt kérdés
Kevés lányt ismerek, és ritkán jön, hogy én magamtól olyan helyzetbe kerüljek, hogy megismerjek valakit :)
2015. jan. 18. 21:39
 1/7 A kérdező kommentje:
kérhetem*
2015. jan. 18. 21:39
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok, csak szerintem ez nem jó ötlet amiatt mert nem biztos hogy olyan lányokat ajánlanak amik neked bejönnek. Mert lehet akik bejönnek neked, arra ők azt mondanák, hogy fúj hogy néz ki.
2015. jan. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
mindegy az.. :D lehet a csaj barátnője meg bejön.. :3 XD
2015. jan. 18. 22:01
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

velem volt egyszer hasonló.

haverjaim el akartak menni egy távoli aquaparkba,de nem volt kocsijuk.

nekem meg volt és rágták a fülem,hogy menjünk együtt,mert nekem meg nem volt kedvem ezért átfurikázni az országon.

aztán mondtam,hogy csak akkor ha hoztok nekem egy csajt,mert nem fogok ott veletek bu-ziskodni egész nap.

megyek a találkozó pontra reggel és....hoztak egy olyan szép lányt,hogy leesett az állam.

az egyik srác csajának volt a barátnője.

nah mondom mehetünk.

egész nap vele voltam,csúszdáztunk,lubickoltunk,nevettünk stb,neki is eléggé bejöttem és össze is jöttem vele a barátnőm lett.

2015. jan. 19. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

zsír XD

akkor mondok nekik mindent! :D

2015. jan. 19. 12:25
 6/7 A kérdező kommentje:
szervezek hozzá programot :'D csak vizsgaidőszak vaaaan :"(((
2015. jan. 19. 12:25
 7/7 Theodóra8.15 válasza:

a lényeg,hogy ezt a fiú haverjaidtól kérd.

Van egy haverom aki szintén szokott segítséget kérni ,hogy mutassam be a barátnőimnek,de mivel csupa lány közt beijed így mindig beéget.... szóval bandában próbálj ismerkedni, sose ismerősnőd által,így egy csomó félreértést meg későbbi féltékenykedést megspórolsz.

2015. jan. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!