Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nincsenek barátaim a...

Miért nincsenek barátaim a gimiben?

Figyelt kérdés
Fél éve járok az osztályba és egyetlen olyan ember nincs aki foglakozik velem. A sulin kívül van egy legjobb barátnőm akivel nagyon szoros a barátságunk, minden nap találkozunk, de az iskolában már nagyon unom hogy minden szünetben csak ülök, és nézek magam elé, egyszerűen senkit nem érdeklek. Nem vagyok sem csúnya, sem büdös, nem terjeng rólam semmiek pletyka... de akkor miért kezelnek úgy mintha ott sem lennék!? kérlek segítsetek, már nem tudom mit kezdjek magammal..

2015. jan. 19. 16:46
 1/6 anonim válasza:
ne várd azt hogy csak oda jönnek hozzád dumálni.. neked kell kezdeményezni! :D
2015. jan. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Csinálj olyan dolgokat amit ők abban a pillanatban nem tudnak, pl vigyél tortát kajálni, egyből köréd gyűlnek hogy de jó neked xd

Ez a tortás példa nem biztos hogy jó, de érted mit mondok :D

2015. jan. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)
2015. jan. 19. 17:44
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem utazol egy busszal pl osztálytársaiddal?


Nekem az segített,bár ők inkább csak haverok voltak,de velük jöttem-mentem a buszon és ott már kialakult egy fajta érdeklődés :) Meg foglaltam a helyet,mert a végen szálltam fel stb.


Így szünetekben is oda ültem hozzájuk,aztán így alakult.Nekem csak haverjaim voltak.De szinte bárkivel eltudtam beszélgetni az osztályból kivéve 1-2 lányt.De én kezdeményeztem.


Neked annyiból jobb,hogy a sulin kívül van legjobb barátnőd.

Sajnos nekem az sem volt :/

2015. jan. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok buszos egyszerűen nem tudok kezdeményezni:(( úgy érzem hogy nem érdeklem őket.. pedig az általánosban könnyen barátkoztam, nem értem mi történt velem:(
2015. jan. 19. 19:09
 6/6 anonim ***** válasza:

18:25-ös vagyok.


Simán menj oda ha látod vki egyedül ül vagy 2-3-an. Megkérdezed,hogy becsatlakozhatsz e a beszélgetésbe vagy sem.Ha nem akkor tovább mész másik emberekhez.

Próbálj olyanokhoz oda menni akik esetleg kicsit kirekesztettek. Minden osztályban szoktak lenni klikkek.

2015. jan. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!