Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vajon barátok vagyunk? Elszúrtam?

Vajon barátok vagyunk? Elszúrtam?

Figyelt kérdés

Kezdem ott, hogy 2O éves lány vagyok . Kisebb koromban 1-2 dologgal nagyon elvették az önbizalmam, senkire nem számithattam, hosszú lenne most leirni. Aztán mondjuk úgy bekerültem egy "vagányabb" társaságba, persze ők nem menőznek csak sok az előitélete mindenkinek velük szembern mert hát .. kicsit mások. Ők nyitottak felém de én sose hittem el már azt sem hogy nekem lehetnek barátaim annyira magam alatt voltam, enmhogy pont ők ... és elég passziv voltam velük szemben .. lógtam velük de na ... gondolom érződött h nem hiszek magamban. Egy idő után már nem is kerestek annyit. Persze akkor rájöttem h hülyeséget csinálok és igyekeztem összeszedni magam, elhinni hogy elfogadnak és szeretnek ... de nem tudom túl késő-e, remélem még nem ....

Van egy lány a társaságban aki első perctől nagy hatással van rám . Ne értsetek félre nem vagyok szerelmes vbelé :P egyszerűen nagyon nagyon megkedveltem valamiért. De ez kölcsönös volt, amit akkor szintén nem hittem el, igy őt is elmartam magamtól, amit nagyon meg is bántam, azt hittem elveszitettem... aztán utolsó próbálkozásként elmondtam neki őszintén hogy miért vagyok ilyen, hogy nem hiszek magamban, azt is hogy nem szeretném őt elmarni magam mellől bár úgy érzem már megtettem és nagyon szeretem. Nem hittem hogy változni fog a helyzet de lassan helyrejöttünk .. látszott hogy eleinte nehéz volt neki is de a szándék megvolt benne, nekem ez számitott ..eléggé lobbanékonyak vagyunk amúgy mindketten elég sok vitánk volt már. de most megfogadtam hogy többet nem teszek olyat amivel elkergetem magam mellől, összeszedem magam .. viszont nemrég megint volt egy időszak mikro egyszerűen nem birtam pozitiv maradni és persze megint ő volt a legközelebb rajta töltöttem ki ....(facebookon beszéltünk ekkor) Irta hogy nagyon nem kezdi élvezni hogy ennyire negativ vagyok és le is lépett. Én erre megint nagyon megijedtem azt hittem most már tényleg elveszitettem, nem tudtam tartani magam ahhoz hogy nem leszek már ilyen... Másnap véletlenül találkoztunk, megállitott, mosolygott kérdezte mi a helyzet velem és meg is ölelt ... én meg csak néztem kia fejemből hogy most akkor mi van ...Mert akármennyire is nehezemre esik elhinni aki ennyi sztorimat végig hallgatja és mindennek ellenére is mellettem marad az szeret, és tényleg barát, nem?

Ne haragudjatok a hosszú szövegért és a megfogalmazásért csak annyira nincsen senkim rajtuk kivül s főleg ez a csaj annyira fontos nekem ..és még mindig nehezemre esik elhinni hogy szeret és barátként néz rám .. ha ez igy van :P rákérdezni meg nem tudom szerintem hülyén hangzik hogy hallod, akkor mi most barátok vagyunk? XD ... lehet nem lenne szabad ennyire ragaszkodjak de ez van ..



2015. jan. 21. 16:10
 1/10 anonim ***** válasza:
A 0 nem egyenlő az O-val!
2015. jan. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem kötelező a részletekben elveszni.:D
2015. jan. 21. 16:42
 3/10 anonim ***** válasza:

igen, valószínűleg igaz barátra leltél, egy felületes emberke nem menne utánad újabb esélyt adva, ritka kincs az ilyen.

biztosan nehéz hinni egy olyan előzmény után, mint ami volt. de próbálj meg előre tekinteni, és a tetteket nézni. azt hiszem ez a lány már bizonyított.

szerintem azzal sem lenne semmi baj, ha fognál egy papít, és kicsit objektíven őróbálnál magadra tekinteni: írd le mik a pozitív és mik a negatív tulajdonságaid. látni fogod, hogy igenis sok szerethető tulajdonságod van! ami meg negatív, azoknak egy részén biztosan fogsz tudni változtatni. nem kell nagy lépésekben haladni.

ha végképp nem sikerül visszanyerni az önbizalmadat, akkor szakembert kérj meg, hogy adjon tanácsot.

2015. jan. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2015. jan. 21. 17:14
 5/10 A kérdező kommentje:
Tudom hogy a régi időket visszahozni nem lehet de eleinte amikor még nem hittem bennük s nem mentem annyit utánuk sokat kerestek aztán felhagytak vele ami részben érthető is ... de most annyira szeretnén és másképp is viszonyulnék de már nem olyanok .. nagyon hiányoznak s főleg akkor, ez a lány is, ha szórakozni megyünk, mások társaságát előnyben részesiti ...meg enm szólhatom emiatt mert logikus hogy már az van benne hogy velem úgy se lehet annyira jól szórakozni ...de hog bizonyitsam be hogy már más vagyok? Lehet ezen még változtatni egyáltalán? Mit csináljak? :)
2015. jan. 21. 17:58
 6/10 A kérdező kommentje:
Jöhetnének válaszok még. :)
2015. jan. 24. 21:00
 7/10 anonim ***** válasza:

szerintem hívd el őket most TE valamilyen programra, amit szoktatok/szeretnek csinálni. szépen lassan újra felépítheted velük a kapcsolatot. merj bízni magadban! gondolj csak bele, annó is elkezdtek veled barátkozni, tehát kedveltek, szerethető vagy számukra (máskülönben mi okuk lett volna barátkozni). ha megérett már benned az elhatározás, hogy vissza szeretnéd szerezni a barátaidat, akkor már csak cselekedni kell, végül is mit veszíthetsz?

(#1 voltam)

2015. jan. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
illetve bocsánat, #3 -s :)
2015. jan. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a bíztatást :) Nagyon ötletem nincs, hova tudnám én hívni őket, és kicsit félek, hogy nem jönnének. De meg fogom próbálni :)
2015. jan. 25. 09:40
 10/10 anonim ***** válasza:
Hajrá csajszi :)
2015. jan. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!