Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak ha megutáltam...

Kollár Johi kérdése:

Mit csináljak ha megutáltam az egyik legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés
Már egy hete nem beszélek vele, mert egy fura fiúval kezdett el barátkozni, és ennek hatására megváltozott. Nem tudom hagyjam hogy észrevegye mi lett belőle vagy szépen adagoljam be neki, miért utáltam meg?

2015. jan. 21. 17:55
 1/4 anonim válasza:
mond meg neki! ne várj semmire mert nem fogja magát észrevenni mivel neki most az normálisan ahogyan viselkedik. ha legjobb barátnők vagytok szólj neki nyugodtan
2015. jan. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
Te siman csak feltekeny vagy, mert massal is szobaall, nem csak veled. Mit csinalj? Noj fel. Semmi kozod hozza milyen 'fura fiuval' baratkozik.
2015. jan. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha ettől megutáltad, nem voltál igazi barátnő. Ha az lettél volna, akkor még segíted is egy új kapcsolat ápolásában. Természetes, hogy ha a fiúval barátkozik, akkor rád kevesebb idő jut, de ha te ezt megutálással reagálod, akkor keress másik barátnőt. És ne féltékenykedj, veled is megtörténhet, hogy fura fiú barátod lesz.
2015. jan. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jó lehet, hogy féltékeny vagyok, de az a fiú már a másik barátom szívét is összetörte,
2015. jan. 22. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!