Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor és hol találom meg az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor és hol találom meg az igazit, komoly válaszokat? Egyetemen hol lehet értelmes, intelligens fiúkkal találkozni, akik komoly kapcsolatot akarnak és komolyan szeretik a barátnőjüket?

Figyelt kérdés

Engem soha életemben nem szeretett senki, ezért amikor összeismerkedtem az exemmel minden jó volt. Csak szeretetre vágytam, amit eddig soha senkitől, még a családomtül se kaptam meg. 2 év után minden szó nélkül kidobott. Mondta, hogy tökéletes barátnő lennék, mert gyönyörű, okos, szexi, intelligens, humoros nő vagyok, nem hisztizek nem féltékenykedek, de ő nála elmúlt a kezdeti lekesedés és 23 hónapig csak a szexért volt velem. Én szívem lelkem beleadtam ebbe a kapcsolatba azért, hogy kihasználjanak és életem legfájdalmasabb dolgát megtapasztaljam: még egy ember (akiben mindennél jobban megbíztam, neki adtam a szüzességem) is a szemembe mondja, hogy hazudtam.

Mikor és hol találom meg végre azt, aki megérdemli azt, h teljes szívemből szeressem és szeressen viszont (ha még tudok szeretni, mert vmi örökre eltört bennem).


2014. febr. 27. 23:29
 1/10 anonim ***** válasza:
nehéz elsőre megmondani, hogy na ő jó lesz...látod, az exedről is azt hitted, oszt' mi lett a vége
2014. febr. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Tudok ajánlani jó pszichológust. Ha azt nem akarod, akkor barátok, buli, alkohol, a szívfájdalom meg majd elmúlik.


Emellett majd jönni fog.

2014. febr. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az a gond a mai emberekkel, leginkább a fiatalabb generációkkal, hogy azt hiszik, a szerelmen túl már nincs más.

Ezért mikor az a bizonyos "kezdeti lelkesedés" elmúlik, kidobják az egészet. Régen mindent javítgattak, ma meg; "szerezz másikat!" Mert megteheted!


A szerelem tarthat egy életen át, de nem a világvége ha elmúlik. Helyette meg kéne hogy jelenjen az önzetlen szeretet, mellé a hűség párosul, bizalom, meg stb ,amiket ilyenkor szajkózni szoktak...

A szerelemnek csak egy szintnek kéne, hogy legyen, magas szint, de nem a tetőpontja egy kapcsolatnak.


Szóval szomorú olvasni a történeted, ... még 1 ilyen történetet. Jobb is, hogy nem tartott tovább a kapcsolatod, ha csak kihasznált. Ő nála még a kapcsolat "javítás" sem segített volna, mert hamis érzelmekkel volt irányodban.



De hogy a kérdésre is válaszoljak;

Egyetemen (nálunk gyakran) szoktak rendezni közösségi programokat. Azokra nézz el, hát ha hirtelen megtetszik valaki. Nem lehet tudni, mikor jön a nagy ő, szóval adj egy esélyt a dolognak.

2014. febr. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Egyetemen nehez lesz :D


nem ismerted vagy felreismerted a baratodat esetleg nem is foglalkoztal vele csak az erdekelt hogy ahogy te irtad hogy szeressenek. hat 23 honapon keresztul megkaptad. szerintem pont azert mert eddig soha nem szeretett senki olyan dolgokat is bele kepzeltel amilyen egyaltalan nem volt a srac.


sok sikert jah es isten hozott az valo eletben vagyis a valo vilagban.

2014. febr. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Senki nem vett észre ebből az egészből semmit, kedves utolsó. Hónapokat laktam a családjánál, amikor kirúgtak az albérletből, és az anyja, akivel mindent megoszt, közel állnak, ismeri születésétől kezdve, ő mondta, h még nem látta ennyire boldognak a fiát. És még a családja is az én pártomat fogja.
2014. febr. 28. 00:09
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemen igen is vannak normális srácok,akik ilyenek amiket írsz.Vagyis ahova én járok ott bizony vannak elég sokan,csak hát legtöbbször a nők/lányok észre sem vesznek,vagy csak néznek fapofával.Ebből biztosan sok dolgot tudok leszűrni,mondjuk igazából ott is az van,hogyha jól nézel ki bármit megtehetsz,ha nem akkor meg leszarnak.

Nem tudom melyik vagy milyen egyetemre jársz,nálunk vannak bőven ilyen srácok valóban,köztük én is ilyen vagyok.

Csak az ilyen srácok általában nem a legfeltűnőbbek,inkább gondolkoznak előtte mielőtt beszélnek,és csak utána mondják ki.Szóval nem a legnépszerűbbek,és nem a legjóképűbbek általában,de mindent megtennének egy kedves lányért,akivel komolyan vehetnék a dolgokat.

Ha tudnád miket hallok én fél füllel vissza magamról,sokszor el sem hittem,hogy rólam van szó.Külső alapján ítélkeznek,és olyanokat gondolnak rólam is,ami messzi áll tőlem teljesen.

2014. febr. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem vagyok egyetemista így nem tudom. De nálunk a fősulin akad pár ilyen, velem együtt. Persze nem mondom, hogy soha nem bántottam meg azt, akit szerettem, mert azt lehetetlen kivitelezni. Csak annyit tehet az ember, hogy mellette van és segít letörölni a könnyeket. :)


Viszont hogy hol lehet minket megtalálni... hát nehéz kérdés. Mert a bulikba nem igazán járok el, egyébként is elég s..rok. Régen jobbak voltak azok is. De a kocsmákban azért ott vagyunk néha, esetleg lemegyünk biliárdozni dumálgatni. Még a könyvtárban is fellelhetőek vagyunk. Talán a büfében, bár én nem, mert szeretek főzni, nah meg enni is és amit én csinálok jobb a büfés kajánál. :D


A koleszban is elég sok ilyet meg lehet ismerni, ha az ember nem csak az ordibáló majmokat veszi észre, már pedig általában csak azokat szokták. Ezért van az, hogy utána meg jön a rinya...

26/F

2014. febr. 28. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nyilván nem kár a pasiért, mert ha ez történ akkor nem ő volt az igazi számodra, akármennyire is ezt hitted. Nem ismerted eléggé...rózsaszín ködben éltél. Különben feltűnt volna hogy nem teszi bele magát a kapcsolatba igazán, és csak elvan....


Tudom mert én is átéltem hasonlót. Nem ismertem meg eléggé azt akivel együtt voltam. Ezért nem láttam meg a valódi szándékait sem. Vak voltam úgymond...és nem vettem észre hogy csak kihasznált, majd eldobott. Szintén szüzesség....Csak nem vinnyogtam rajta ennyit és nem hagytam hogy elhatalmasodjon a keserűségem és a csalódottságom....mást kerestem. Ez segített. Aztán az a kapcsolat is véget ért majd 1 évvel később...és így tovább, és így tovább, amíg meg nem találtam az igazi szerelmet. Mindig minden csalódásból tanultam, és jobban figyeltem következő alkalommal a jelekre...és nem zárkóztam be csak mert megbántottak... nagy ügy. Fel kell állni, és küzdeni kell.


És mikor a férjemmel összejöttünk? Szerelmes voltam igen, de nem vakon, hanem figyeltem a reakcióit, viselkedést stb....hogy tényleg fontos vagyok e neki...hogyan reagál különböző helyzetekre...magyarul szerelmes voltam, és vagyok is a mai napig...de óvatos is:)


Azért ne legyen már világméretű fájdalom 1 nyomorult csalódás. Most komolyan...Nem csak téged bántottak meg ebben az életben. Sokan szenvednek, és próbálnak komoly kapcsolatot, igazi társat találni....és mire megtalálják, az évekbe telhet, és közben sokat csalódnak igen. Mégse panaszkodnak ennyit és sajnáltatják magukat, hanem nyelnek egy nagyot, talpra állnak, és tovább keresik az igazit.


Nekem pl 5 évembe került és 24 évesen találtam meg. Addig rohadtul sokat csalódtam , estem pofára, adtam a szüzességem olyannak aki becsapott, szerelmet hazudott hogy az ágyamba bújhasson, majd utána lelépett....a szakítás és a csalódás fájdalmas dolog igen. De nem a sebeidet kell nyalogatni, hanem próbálkozni. Ha depresszióba süllyedsz, elzárkózol, csak neked lesz rosszabb....csak ezért mondom hogy szedd össze magad. Ha nagyon belesüppedsz az önsajnálatba, sokkal nehezebb lesz kimászni, és újra elkezdeni élni, randizni stb....


Mások is túlélték, én is túléltem, te is túl fogod élni.


Még egyszer bocsi a keménységért, de néha ez is kell...Annyi a különbség, hogy anno én ezt az egészet egyedül csináltam végig, soha senki nem adott tanácsot...talán könnyebb lett volna ha nem magamtól kell rájönnöm, és nem pocsékoltam volna el annyi kis időt sem, mint amennyit beleöltem....

2014. febr. 28. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8as vagyok...az lemaradt, hogy mi pl interneten ismerkedtünk meg a férjemmel. tehát ez is egy lehetőség, ismerkedési forma.


a baráti körben majdnem mindenki így ismerte meg a párját egyébként, csak neten belül más helyeken....vannak akik nálunk régebb óta vannak együtt. mi pl 4 éve, a 2 másik pár meg 6-6 éve. van 3,5 éves és 2,5 éves kapcsolat is. Szóval csak annyit akartam írni hogy túlnyomó többségben a netes párkapcsolatok vannak baráti körünkben. Senki közülünk nem jár/él együtt iskolai ismeretség révén.

2014. febr. 28. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 kolosszus22 ***** válasza:
Lehet nagyon rágörcsölsz erre a párkeresésre, lerí rólad h szeretethiányos vagy. Aszongyák az okosok, hogy az igazit nem kell keresni, mert azzal összehoz a sors a megfelelő időben, helyen, mikor készen állsz rá. Remélem segítettem! :D
2014. márc. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!