Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lenéznek a barátaim, a barátnő...

Lenéznek a barátaim, a barátnőm miatt mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Körülbelül már óvoda óta létezik ez a baráti kör. 18-20 közötti srácok vagyunk. Nem rég lett új barátnőm, és nem tudom miért de nagyon ellenszenvesek ezzel kapcsolatban. Az egyetlen indok amit feltudnak hozni , hogy csúnyának tartják, ami számomra elég bántó is. Ami érdekes az egészben, hogy Ő már a 3.-ik barátnőm. Az előző kettőt nem tartották csúnyának, és azóta szerintem nem változott az ízlésem. Nekik még nem is volt barátnőjük soha, de ezzel nem is piszkáltam őket. Meg alapból milyen ez már, hogy egy tízen akárhány éve futó baráti társaságban lefikázzuk a másik választását. Mégis mit tegyek most? Minden más dologban imádom ezt a társaságot , de ezen most nem tudok túl lépni.

2015. jan. 11. 10:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy féltékenyek, hogy neked volt már 3 barátnőd, nekik meg egy sem.

Ha legközelebb azt mondják, hogy csúnya a barátnőd, mondd meg nekik, hogy nem nekik kell, hogy tetsszen és ha így folytatják, akkor mehetnek nyugodtan a francba.

2015. jan. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Rossz a kérdés! "Lenéznek a barátaim..." nem ezek nem barátok, a barátok soha nem néznek le. Ne beszélj a barátnődről előttük és ha ők hozzák fel a témát akk hagyd ott őket.
2015. jan. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezek tényleg nem a barátaid. Az első válaszát osztom amúgy, elküldeném a francba őket, ha leszólnák azt, aki nekem tetszik és együtt vagyok vele.
2015. jan. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szivem ezek nem.baratok hanem ossze szokott banda! Azert logtok együtt mert kis korotok óta együtt vagytok. Fel kell ismerni azt mikor egy barátság átmegy csak haver vagy már az se kategóriába. Vagy ha te tényleg a barátaidnak mondod őket akkor ülj le Velük és beszéld meg Velük a dolgokat.
2015. jan. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%

Ez csupán irigység semmi más. Nekem is volt ilyen baráti köröm óvoda óta megvolt már a barátság, és általánosba pedig 3 új baráttal bővült a társaság, gimibe szét hullottunk, de akkor is időnként összejártunk. Nekem 15 évesen már volt barátnőm, és a társaságunkban a legjobb barátomnak is, a barátnőink barátnők voltak 5 en voltak egy társaságba és mi csatlakoztunk hozzájuk. Minket irigység miatt néztek le hogy mi már lányokkal is összejárunk. Utána szakítottunk én meg belekeveredtem egy másik társaságba is ami nagyon jó barátsággal kezdődött és ott ismertem meg a második barátnőmet akivel majdnem 4 évi voltunk együtt alig voltam 17 éves amikor összejöttünk és jól kijöttünk egymással, ő akkor ment tovább tanulni nagyon messzire és végül ott csalt meg egy másik sráccal ezért szakítottunk, meg az új baráti társaság akikkel sűrűbben eljártam az is széthullott ott 16-26 éves korosztály voltunk a régi baráti körömből sajnos szintén kiestem ott csúnya viták voltak a gyerekkori legjobb barátom is átkerült egy másik térsaságba és gyakorlatilag már meg sem ismer, a maradék barátaim is egyetemre meg dolgozni mentek más más helyekre, a volt első barátnőm aki a régi társaságunk tagja lett ő külföldre költözött szóval mindkét baráti köröm széthullott. Az én esetemben ez a lenézés irigység volt az ő szemükbe mert ő nekik nem volt még barátnőjük, de amióta széthullott a társaság egy másik régi barátom kivételével mindenkinek lett barátnője.

Meg ugye van egy másik gyerekkori barátom, aki nem volt egyik társaságom tagja sem, ő egyszerűen azért nézett le mert hogy én nem úgy gondolkodom mint ő, mi gyerekkorunk óta nagyon jó barátok voltunk nem jártunk se egy oviba, se egy iskolába. De a családunk jóban voltak. Aztán ott történt egy ilyen lenézés, ő összejött egy nagyon szép lánnyal, nekem meg ott volt még a második barátnőm, és engem azért nézett le mert az én barátnőm teljesen más stílust képvisel mint a több lány és természetes nem sminkeli magát meg nem fújja be magát mindenféle szarral ezért nézett le, miközben az ő barátnője egy karton sminkcuccot vitt oda. Szóval ez szimpla irigység volt. Amikor meg szakítottunk én nagyon magam alatt voltam mert szinte akkor vesztettem el az összes barátomat is, mindenki máshová ment egyik társaságból sem tartja a kapcsolatot senki senkivel. Mindenki új barátokra talált, én akkor bekeveredtem egy új baráti körbe ami egy nagyon jó kitartó társaság volt, de velük is hamar megszakadt a kapcsolat mert sokan más más helyekre mentek el dolgozni. Én pedig jóformán egyedül maradtam, a gyerekkori haverommal aki az első barátom volt vele is megszakadt a kapcsolatunk ő a saját lelki világában él, ő tipikusan otthon ülő fazon, és a gépet nyomja. Én meg egyszerűen nem is tudok már eljárni senkivel. A munkahelyem az az egyetlen hely ahol emberek közt lehetek. Meg időnként a volt sógoromat látogatom meg és segítek neki pár dologba, de az sincs mindig, meg ő idősebb generáció ahogyan a kollégáim is.


Nekem most van barátnőm sokan irigyelnek megint miatta de nem néznek le mert az idősebb munkatársaim érett gondolkodásúak szerencsére ott normális arcok vannak akik irigyelnek hogy szép, kedves, okos, és csinos barátnőm van. De a barátnőmmel sem találkozunk mindig mert ő Szlovákiába költözött anyjával mert anyja ott nőtt fel és ott kapott munkát, a barátnőm meg ott dolgozik egy szállodába, igaz közel van a határ de így is közel 3 órát kell autózzak hogy a fővárosba érjek mert oda költöztek, és ők nagyon ritkán járnak haza, mert a barátnőm tesója itthon maradt de ő az a tipikus lenéző ember akinek csak a pénz kell és hogy valaki főzzön rá, nő létére főzni sem tud, én szívességből 2-3 naponta ránézek hogy él-e még és egyben van-e még a ház, sok mindent én teszek ott rendben náluk, ezért a tesója teljesen lenéz engem hogy ilyen aktív emberke vagyok. A barátnőmék csak átmenetileg költöztek ki még 9-10 hónapot kell kibírjunk ebbe a helyzetbe ez picit bonyolult hogy miért van így, de sajnos megvan rá az ok.

Te meg ne foglalkozz velük ha a barátnőd a téma, hidd el ha találnak nőt maguknak akkor nem lesz már több problémád velük ezzel kapcsolatban.

2015. jan. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem cigány a barátnőd és azért néznek le?

Mert akkor megértjük mindannyian.

2015. jan. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mondd nekik: ha csak az a bajotok vele, hogy csúnya, akkor az engem nem érdekel, "ízlések és pofonok különbözőek" - mint tudjuk. És ne is érdekeljen, ha egyébként szeretni való, kedves, jólelkű, segítőkész, és jó anya válna belőle. Művelt, okos stb. Ezek a fontosak.
2015. jan. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez nem irigység, hanem primitívség és értékromlás.

Ha olyan retardáltak, hogy nem értik, mi lenne a párkapcsolatosdi lényege, akkor intelligensebb barátokra van szükséged.

2015. jan. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!