Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Még tényleg tekinthetek rá...

Még tényleg tekinthetek rá legjobb barátnőként?

Figyelt kérdés
Mióta középsuliba mentünk azóta alig törődik velem, ha akarok valamit rögtön elindul a "nem akarom". Elegem van belőle, hogy folyton hanyagol. Ő váltig állítja, hogy én vagyok a legjobb barátja, de egyáltalán nem viselkedik úgy. Mindig csak az osztálytársai. Félek, hogy nem jó társaságba van és nem akarom, hogy plázacica (vagy rosszabb) legyen. Nem akarom elengedni, azt akarom velem legyen! De megéri még törnöm magam miatta? :(
2015. jan. 28. 17:37
 1/2 anonim ***** válasza:
elég kisajátítóan hangzik már bocs. nem csak te vagy a világon, az nem igaz barátság ha nem engeded neki hogy más barátai is legyenek..
2015. jan. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem zavarnának más barátai, ha velem is foglalkozna... Napok óta erről vitatkozunk, nem veszi észre, hogy mennyire elhanyagol. Én érte megtennék bármit de ő... Semmit.
2015. jan. 28. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!