Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Olyan férfival érdemes komolya...

Olyan férfival érdemes komolyabb kapcsolatban gondolkodni, aki azt érzékelteti a kérdéseivel és rövid randikon, hogy csak akkor jön velem össze, ha lefogyok?

Figyelt kérdés

Mindig érdeklődik vagy személyesen, vagy írásban arról, hogy mit sportolok és milyen gyakran. Félreértés ne essék, kb. 15 kg plusz van rajtam és így tetszem magamnak, sportos és feszes vagyok.

Azért tettem fel a kérdést, mert pár éve egyre gyakrabban hallom ezt az elvárást párkapcsolatokban. Nagy része a kigyúrt csávóknak és csajoknak pedig legtöbbször boldogtalan és unatkozik a kapcsolatban, nincs fantázia, lendület, érzelmi intelligencia, csak megcsalások sorozata, sablonosan üres viselkedési formák, annak ellenére, hogy mindkét fél olyan tökéletes külsőleg, mintha egy színvonalas divatmagazinból lépett volna ki.

A komoly válaszokat előre is köszönöm. 28 N



2015. jan. 30. 19:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ha te is elvárod tőle hogy 70es bicepsze legyen, akkor ő is elvárhatja hogy ne legyen rajtad plussz. De amúgy meg tök mindegy, 15kg-val egyáltalán nem vagy extrém eset, +40kg már ciki. (legalábbis számomra)
2015. jan. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!