Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elveszítem a legjobb barátnőme...

Elveszítem a legjobb barátnőmet! Mit tegyek? Többi lent

Figyelt kérdés

Szóval év elején még remekül megvoltunk de mostanra állandóan egy másik csajjal lóg és engem mindenhonnan elküldenek. Ezt egyszer már elmondtam neki de ő erre leorditotta a fejem hogy nekem üldözési mániám van. Ez azért nem igaz mert tényleg nagyon leszarnak és nem bíznak bennem pedig soha egyetlen titkukat NEM MONDTAM EL SENKINEK!!! Összeveszni pedig NEM AKAROK velük.

Mit tegyek? Vissza akarom kapni.(Ja és a másik csajt is nagyon bírom!)



2015. febr. 1. 10:25
 1/6 anonim ***** válasza:
üljetek le és beszéljétek meg normálisan
2015. febr. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már elmondtam neki normálisan, szelíden de akkor ő képtelen válaszolni hanem elkezdi vágni a pofákat! Ő a legjobb barátnőm. Nem akarom elveszíteni!!!
2015. febr. 1. 18:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Bezsélj vele is meg a másik csajnak is mondd el, hogy rosszul esik, hogy mindenből kirekesztenek, pedig Te mindkettőjükkel szívesen barátkozol. Legalább meglátod, hogy a másik lány erről mit gondol, remélem ő nem csak pofákat vág majd, hátha kiderül valami érdekes és elszólja magát mi lehet a legjobb barátnődnek veled a gondja. Hány évesek vagytok?
2015. febr. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
12 évesek vagyunk. Köszönöm a válaszokat. Majd holnap megbeszélem velük a dolgot. Csak az a baj hogy nagyon könnyen felhúzom magam... Majd egy kicsit elgondolkodok
2015. febr. 2. 16:30
 5/6 A kérdező kommentje:

Beszéltem velük. Szépen és kedvesen megmondtam nekik. Iszonyúan kiakadtak. A barátnőm tiszta ideg volt hogy már így is van elég baja meg minden.

Úgyhogy ez sajnos besült. További tanácsokat kérek. Mit tegyek???!!

2015. febr. 3. 21:36
 6/6 anonim válasza:
Hagyd őket a fenébe, keress másik barátnőt... velem többször is történt már hasonló, és ez a legjobb mód szerintem. Ha meg nem bírod ki nélküle, akadj le róluk, és majd meglátod, lehet, hogy visszakönyörgik magukat hozzád, ha meg nem, akkor rossz emberrel barátkoztál. Sok szerncsét, és ne borulj ki! :)
2015. febr. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!