Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti mit szóltok ehhez? Többi lent

Ti mit szóltok ehhez? Többi lent

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmmel kimentem sétálni és már azzal köszöntött hogy a barátja írt neki sms-t hogy ne csak fél órát szánjon rá(a barátnőm kollégiumba lakik a suli miatt es csak hétvégén jön haza).aztán kint voltunk beszélgettünk és egy óra múlva jön az üzenet a pasijától hogy ő már rég vár rá meg stb,fel volt háborodva aztán mondtam a barátnőmnek hogy akkor nyugodtan menjen ő mondta hogy sajnálja meg minden hogy csak ilyen keveset voltunk együtt, mostanában amugyis olyan keveset találkoztunk meg mindig lemondta mert a barátjával akar lenni ti mit szóltok ehhez? Mit csinálnátok vagy hagynátok hogy azt csinálja ?

2015. febr. 2. 18:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Elmondanám, hogy ossza be az idejét ő maga, ne engedje, hogy kisajátítsák. Ha nem válna be, akkor ez van, az ő döntése.


Az én egyik barátommal is ez történt, csak ő fiú volt. Szintén a lány írogatott neki, hogy menjen haza, hogy beszélgethessenek, ő meg gondolkodás nélkül azt tette. Szépen lassan elhalt a kapcsolatunk, és ma már nem beszélünk.

2015. febr. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsot, azért remélem mi nem fogunk eltávolodni egymástól



Írjatok még,előre is köszi !

2015. febr. 2. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!