Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van itt ilyen ember?

Van itt ilyen ember?

Figyelt kérdés
Szívesen ismerkednék normális emberekkel :) nemtôl,kortól függetlenül nyugodtan írhat bárki :)

2015. febr. 2. 22:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Minden embernek van valami flúgja!

És ha a partner elviseli, akkor indulhat a barátkozás.

Persze a neten amiatt nehéz barátkozni, mert minden ember azzal a másikkal barátkozik a legszívesebben, akinek az arca, a modora szimpatikus. Hiába barátkozunk itt írásban össze, ha amikor meglátsz, akkor a legszívesebben elszaladnál a látványtól. Jobb esetben azt üzened a találkozó után, hogy ki kellene fordítani engem :-)

2015. febr. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Írj ha gondolod :)
2015. febr. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Én is próbálkoztam itt ismerkedni/barátkozni, de sajnos nem jött össze, már a próbálkozástól is elment a kedvem
2015. febr. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Én normális vagyok
2015. febr. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz. Szívesen barátkozom bárkivel. Normális, egyetemista srác vagyok. :) 19f
2015. febr. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!