Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Érdemes tönkretenni ezzel egy...

Érdemes tönkretenni ezzel egy 13 éves barátságot?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel már 13 éve barátok vagyunk. Tetszik nekem es nagyon szeretem. Soha senkivel nem voltam olyan jo barátságba mint vele. Hogy mondjam el neki hogy szeretem? Vagy egyáltalán elmonjam neki? Nem akarom hogy egy ilyen dolog miatt legyen vége a barátságunknak.

2015. febr. 3. 20:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Az mtv zenetv-n szokott lenni egy musor amipont ilyen dilemmarol szol. A lenyeg, hogy a fiu vagy a lany megkeri a legjobb baratjat akibe titokban szerelmes, hogy segitsen felkeszulni egy vakrandira. Vegig viszi a musor az egesz felkeszulest, aztan megkeri a baratjat, hogy kiserje el/vigye el a randira, aztan majd beszelnek. Amikor viszont elmenne a barat akkor szol, hogy ne menjen el, mert o vakrandi alanya.


Remelem ertheto voltam. Szoval ezt te is megprobalhatnad. Volt benne olyan resz, amikor szuper lett minden es a baratbol szereto lett, de volt ahol nem. Az utobbinal keteselyes a dolog, de fele-fele aranyban baratok maradtak.

Sajnos a pakliban benne van a vege, de meg mindig jobb, mint orokke epekedni valaki irant. Szerintem probald ki. Vagy nezd meg a musort tippnek. A cimet sajna nem tudom.

2015. febr. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ugyan nem 13 éves barátság, de én is voltam olyan helyzetben, hogy beleszerettem abba, akit legjobb barátomnak tartottam. Elmondtam neki, jártunk is közel egy évig, majd vége lett. Mármint a kapcsolatunknak. Azóta is ugyanolyan barátok vagyunk, sőt, talán még jobbak is.

Értelmes, érzelmileg érett embereknél nem olyan könnyű egy barátságot tönkretenni, pláne azzal nem, ha őszintén elmondjuk a másiknak az érzéseinket.

2015. febr. 4. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!