Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti egy kerekesszékessel...

Ti egy kerekesszékessel barátkoznátok? Mit gondoltok velük is lehet baráti kapcsolatot ápolni?

Figyelt kérdés
2015. febr. 4. 17:48
 1/10 Kurtz Bickle ***** válasza:
100%
A barátság két ember szívéről szól, nem a végtagjairól. :')
2015. febr. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem mennénk el együtt kocogni, de ezen kívül nem tudom mi másban gázolhatna, hogy mozgáskorlátozott.
2015. febr. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne? Miért kéne befolyásoljon egy testi adottság egy barátságot? Jó nyilván nem fogsz vele focizni, meg gördeszkázni stb. De emberileg sokkal jobbak a mozgássérültek, mint a legtöbb "normális" ember.
2015. febr. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem van egy kedves barátom akik kerekesszékes. Nagyon okos, és szeretek vele lenni, mert olyan jól el lehet vele beszélgetni mindenről. Humora is van, így nem csoda, hogy sok barátja van. Egyébként az egyik sráccal esténként "kocogni járnak"...A srác kocog, ő meg hajtja a kerekesszéket mellette. Neki ez is sport..:)
2015. febr. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Persze. A legtöbb normálisabb mint egy nem kerekesszékes. Nem gátol semmiben, max. nem mehetek vele le a lépcsőn, meg lassabb, meg minden, de így igazából, szívesen barátkoznék olyannal, csak hát, erre fele nem igazán van, vagy ha van, akkor már sokkal idősebb nálam.
2015. febr. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Persze,nagyon szivesen!
2015. febr. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az embertől függ. Van egy ismerősöm akit rémesen megkeserített ez a dolog ezért nem lehet vele normálisan elbeszélgetni erről-arról, mert csak sajnáltatni tudja magát. Persze ha normális akkor miért ne?
2015. febr. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Persze, ezen nem múlik semmi.
2015. febr. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért ne?
2015. febr. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 opened paradise ***** válasza:
Én se értem,hogy miért ne lehetne.
2015. febr. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!