Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Meleg fiúk, barátkoznátok...

Meleg fiúk, barátkoznátok velem (lány vagyok! )?

Figyelt kérdés

Eddig a lány "barátaim" mindig átvertek, bántottak (soha nem volt kivétel). Egy éve lettem inzulinproblémás, ami miatt az összes, úgymond "barátomat" elvesztettem, nem mellém álltak, hanem leráztak magukról. 12 éves lány vagyok, de a koromhoz képest sokkal komolyabb, egy felnőtt szintjén el tudok beszélgetni (minden pedagógus szerint). Soha nem is érdekeltek a korosztályom általános témakörei. Leginkább a művészetek és az orvoslás érdekel (9 évesen gerincműtétet néztem ;-)). Szóval felnőttek is nyugodtan írjanak.


(Felmerülhet benned ez a kérdés: miért pont meleg barátot szeretnék? Semmiképpen sem divatból! Ugye, mint ahogy fent írtam, a lányok nem valami jó barátok, irigykednek, bántanak, nem megbízhatóak. A heteró fiúk pedig azért nem, mert őszintén szólva sosem tudtam velük tényleg összebarátkozni. Sok embertől halottam már, hogy a melegek nagyon jó barátok tudnak lenni,kedvesek és megbízhatóak.

Ezért. :-))


Kérem az olyan válaszolók, akik csak a "menj inkább a játszótérre", vagy bármi hasonló választ írnának ne fáradjanak.


A normális, kedves válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm! :-)



2014. júl. 11. 08:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Heteró srác vagyok, de csak lány barátokkal… énse felelek meg?
2014. júl. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A személyisége számít az embernek, nem pedig az identitása.:D Szerintem menj és keress új barátokat (hetero, meleg, biszex tök mindegy), még nagyon fiatal vagy, vár rád az élet!^^

Attól a sok suttyótól meg örülj, hogy megszabadultál.;D

2014. júl. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én leszbi lány vagyok, én itt sok meleg sráccal kezdtem beszélni, de aztán nem írtak, meg nagyon nyálasan fejezték ki magukat, hú de nem bírom már őket. A heterók meg nyomulnak, szóval egyiksem jó. Lányoknál vannak normálisak, de az is ritka.
2014. júl. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem mindegyik meleg disz*zi, aki nyálasan fejezi ki magát.
2014. júl. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!