Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Továbbra is barátkoznátok...

Továbbra is barátkoznátok vele a helyemben?

Figyelt kérdés

Régóta barátnőm, annak ellenére, hogy elég sokmindent kell "elfogadnom" ami nem tetszik benne, de hát attól barát a barát, hogy kiáll melletted, még ha hülyeséget csinálsz is. De most túllőtt a célon: az önbizalomhiányát azzal próbálja befoltozni, hogy egy nős, kétgyerekes férfival kúratja magát titokban... nekem ezt nem veszi be a gyomrom, alapból utálom az ilyet, mert kiskoromban végignéztem, hogy megy tönkre anya, amikor kiderült, hogy apának szeretője van, aztán meg kicsit erényesebbre is sikerültem az átlagnál, nekem már az is tabu, akinek "csak" barátnője van, mindennek a tetejébe ott az két kisgyerek...


Hányok a "barátnőmtől" így per pillanat. Meddig kell kiállni a másik mellett? Fel kell áldoznom a saját elveimet, a saját lelkibékémet azért, hogy ő nyugodtan dughasson egy családapával? Vagy akkor most jogos lesz, ha elküldöm őt, hogy nekem ez már nem fér bele..?


2014. júl. 24. 13:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Jogos, hogy elküldöd őt, mivel ez már nem fér bele. Az elvek azért vannak, hogy tartsuk magunkat hozzá. Ez biztosít egyenes gerincet és jó közérzetet az embernek. Ez az a helyzet, mikor már nem kell kiállni mellette. Én sem tenném.Jó, hogy ez felmerült benned, ezek szerint van értékítéleted.Helyes!
2014. júl. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kakukktojás13 válasza:
Jogos, de szerintem előtte próbáld meg "helyrehozni". Oszd ki rendesen aztán mondd, hogy neked ez már nem fér bele. Hátha elgondolkodik,ott hagyja a fickót és bocsánatot kér tőled.
2014. júl. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!