Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehet huszonévesen...

Hogyan lehet huszonévesen barátokat szerezni?

Figyelt kérdés

Sajnos az évek során elkoptak mellőlem a barátaim, úgy tűnik, hogy csak egyoldalú barátságok voltak. Egy igazi barátnőm van, meg is becsülöm őt, minden héten talizunk, de mivel eléggé otthon ülő típus, szeretnék még pár barátságot kötni. Szeretnék koncertekre járni, meg sportolni valakivel, meginni pár koktélt kibeszélve az életet és ezek közül egyikre sem vevő a barátnőm... :)

Szerintetek hol szerezhetnék barátokat? Dolgozom, a munkahelyemen nem igazán hívnak el sehova. De munka után vagy hétvégén olyan jó lenne kimozdulni valakivel / valakikkel. :)

Hálásan fogadom a tippeket, tanácsokat :)


2015. febr. 6. 19:06
 1/6 csaj10 válasza:
Szia! Fiú/lány? kor? :)
2015. febr. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
26/L :)
2015. febr. 6. 19:19
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én szívesen beszélgetek veled ha gondolod :)

23/L

2015. febr. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia én is szívesen :) 21/L
2015. febr. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Aki szeretne, írjon privit, mert nem tudom már kinek válaszoltam, hiszen itt nincsenek kiírva a nevek :)
2015. febr. 8. 17:59
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is 26 éves vagyok és hasonlóan jártam én is, elkoptak a barátságok, egyetem mellett nagyon sokat dolgoztam és egy barátnőm maradt, de vele meg én szakítottam meg a kapcsolatot, mert eléggé bunkón kezdett viselkedni. Ha van kedved én szívesen barátkozok:D

2015. febr. 12. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!