Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek felköszöntsem...

Szerintetek felköszöntsem névnapja alkalmából?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, akit már 13 éve ismerek, de volt közöttünk egy nagy "szünet" (5 év), ez idő alatt nem kerestük a másikat. Novemberben újra "egymásra találtunk" és minden szuper volt. Aztán egy idő után sose keresett, mindig csak én őt. Januártól megbeszéltük, hogy eljárunk konditerembe edzeni, ebből többször volt olyan hogy ő mindenféle kifogás miatt nem jött (beteg, fáj a feje, nincs kedve, fáradt, stb). Legutóbb az volt hogy megbeszéltük, hogy tutira jön, vártam rá, de semmi. Felhívtam és akkor még mindig otthon volt és valami pasival csetelt a facebookon és erről kezdett magyarázni, hogy mekkora tahó... Utána már nem kerestem egyáltalán. Elsején írt rám, hogy ne haragudjak és menjünk el filmezni, de nem válaszoltam neki, mert mérges voltam rá hogy mindig cserben hagyott. Jövő héten lesz a névnapja és hát elég kellemetlen, mert eddig mindig írtam neki felköszöntést vagy smst és most nem tudom írjak-e neki... Szerintetek?
2015. febr. 8. 17:16
 1/3 anonim válasza:
Szerintem írj neki :) de beszéljétek meg ezt a dolgot!
2015. febr. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 adrii:) válasza:

"Aki nem keres, annak nem hiányzol."

Sajnos van hogy ez igaz.. szerintem, ha érdekelné hogy mi van veled keresne. Ne köszöntsd fel. Állj a sarkadra és kész. :)

Lesz jobb is! :)

2015. febr. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Haha nagyon ismerős (8év távlatából) mindig szinte csak én kerestem én úgy döntöttem,hogy idén nem köszöntöm fel ..napja alkalmából..........és tudod mi lett a vége!?:) Törölt az ismerősei közül!:) Amit így utólag nem is bánok(mert valszeg én töröltem volna) legalább így a tudtomra adta,hogy egy szar alak. Én a helyedben nem foglakoznék vele!:)
2015. febr. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!